Msn: diyalog@hotmail.com | Mail: info@ototasarruf.comNeden AKL LPG?

2013-05-26 13:46:42

Neden AKL LPG?AKL Otogaz LPG/CNG Sistemleri, Atiker'in piyasaya sürdüğü yeni ve üstün teknolojiye sahip, sorunsuz bir otogaz sistemidir. Sistemin en önemli parçalarından olan, Elektronik Kontrol Ünitesi (ECU, halk arasında beyin olarak geçer) ve enjektörleri...

orjinal İtalyan olup, İtalya'dan ithal edilmektedir. Bilindiği gibi ECU ve enjektörler LPG Sistemlerinin en önemli parçalarındandır. Aracın çalışmasını ve performansını doğrudan etkiler. Bu bakımdan AKL Otogaz Sistemleri diğer yerli rakiplerine göre üstün ve kaliteli bir yapıya sahiptir.
 
AKL LPG Sistemleri'nin Elektronik Kontrol Ünitesi (ECU) yazılımı, konusunda uzman olan ünlü İtalyan AEB firması tarafından yapılmaktadır. AEB firması bir çok LPG sisteminin yazılımını yapmakta ve elektronik parça tedarikini sağlamaktadır.
 
AKL LPG Sistemleri piyasaya çıktığından bu yana, montaj yapılan araçlarda herhangi bir problem gözlemlenmemiştir. Yapılan testler sonucunda, araçların çalışma sisteminde ve performansında herhangi bir sıkıntı ile karşılaşılmamıştır. Bu nedenle ülkemizde güven kazanmış, kalitesini ispat etmiştir.
 
AKL Otogaz Sistemleri'nde kullanılan LPG tankları Atiker markadır. Ülkemizde birçok LPG Sistemi Atiker marka LPG tanklarını kullanmaktadır.
 
AKL Otogaz SistemleriSistemin rakiplerine göre bir diğer avantajı ise fiyatının her bütçeye uygun olmasıdır. Sorunsuz, 2 yıl garantili ve kaliteli bir sistem olmasına rağmen ithal rakiplerine göre yarı yarıya fiyat avantajına sahiptir.
 
AKL LPG Sistemleri'nin 3, 4, 5, 6 ve 8 silindirli araçlar için montaj kitleri bulunmaktadır. Karbüratörlü ve tek nokta enjeksiyonlu araçlar için de mikserli kitleri bulunmaktadır. 2 Yıl garantisi ile müşteri memnuniyetini her zaman önde tutmaktadır.

Bu Haberi Paylaş:

[Geri Dön] | [Markalarla İlgili Tüm Haberler]

 

AKL LPG Parçaları »

AKL ECU (Elektronik Kontrol Ünitesi) »

Neden AKL LPG? »

Bu Habere Yorum Yap

Yazılan yorumlar hiçbir şekilde ototasarruf.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Ertürbülatör Yakıt Tasarruf CihazıErtürbülatör Yakıt Tasarruf Cihazı

Ertürbülatör bütün motorlu araçlarda tadilat gerektirmeden kullanılabilen bir yakıt tasarruf cihazıdır....»

Devamı »

Maximum PowerMaximum Power

Maximum Power-Tam Güç Nedir? Ulusal gazetelerde (sabah, hürriyet, posta, habertürk...) ve bu gazetelerin...»

Devamı »

Prins CNG SistemleriPrins CNG Sistemleri

1994 yılından itibaren otomobillerin LPG'ye dönüşümünde yaşanan yoğun ilginin bir benzeri bugünlerde...»

Devamı »

Ardina Seramik Motor KoruyucuArdina Seramik Motor Koruyucu

En ağır şartlar altında dahi üstün performans gösteren, yeni nesil fonksiyonel seramik motor metal katkısıdır....»

Devamı »

Mimgas LPG SistemleriMimgas LPG Sistemleri

Mimsunar Otogaz Ltd. Şti. 2000 yılında LPG sektöründe toptancı olarak faaliyetine başladı. Kuruluşundan çok...»

Devamı »

Tüm Ürünler »


Soru Sor!

Lütfen tüm alanları doldurunuz.

Soru Sor