• İlan Ver
 • Soru Sor


 • Site Hakkında

  Ototasarruf.com aşağıdaki kategoriler altında toplanan:

  ürünlerin tanıtımı, yenilikleri, incelemeleri, montaj ve satış bayileri, satış ve uygulama fiyatları ve ülkemizde otomotiv sektörü ile ilgili yaşanan gelişmeler, uygulamalar, fiyat değişiklikleri, prosedürler hakkında insanlara bilgi vermek maksadı ile kurulmuştur. Ziyaretçilerimize bilgi vermek, ekonomik yararlar sağlamak, ülkemize hem maddi hem de çevresel katkıda bulunmak ana hedefimizdir.

  Oto Tasarruf Cihazları ile ilgili aradığınız birçok ürünü sitemizde bulabileceğinizi umuyoruz. Katkı ve yorumlarınızla sitemiz gelişecek ve çok daha faydalı olacaktır.

  Bu site sadece haber ve bilgi paylaşım içeriği arz etmektedir. Hiçbir ürünün satış ve ortaklığını yapmamaktadır. Ürünlerle ilgili detaylı bilgi, soru ve önerilerinizi info@ototasarruf.com adresimize e-posta yolu ile gönderebilirsiniz.


  Sektörden Haberler ve Yenilikler

  • Jant Ve Lastik
   Jant Ve Lastik

   Modifiye edilen otomobillerde ilk değiştirilen parçalardan biri de jantlardır. Genellikle estetik unsur olarak bilinen ve kullanılan jantlar, otomobillerin sürüş özelliklerini de etkiliyor....»

   Devamını Oku »

  • Aracın Çekişi Neden Düşer?
   Aracın Çekişi Neden Düşer?

   Aracın çekişi neden düşer? Aracınızın çekişten düştüğünü hissediyorsanız bu yazımızı dikkatlice okumanızı ve aşağıdaki durumları kontrol etmeniz önerilir....»

   Devamını Oku »

  • Oto Periyodik Bakım
   Oto Periyodik Bakım

   Arabası olan herkesin, yılda en az bir kere olmak üzere, uğraştığı işlerden birisi de arabasının periyodik bakımıdır....»

   Devamını Oku »

  • LPG Tankları ve Montajı
   LPG Tankları ve Montajı

   LPG tankı maksimum 115 atmosfer basınçta ve dış etkilere mukavemetli yapılmış basınçlı kaptır....»

   Devamını Oku »

  • LPG Montaj Fiyatları 2014
   LPG Montaj Fiyatları 2014

   Hangi LPG sistemi kaça takılıyor? LPG kitleri montaj fiyatları. Peşin ve taksitli seçenekleri ile LPG Sistemleri 2014 yılı montaj fiyatlarını sizler için güncelledik....»

   Devamını Oku »

  • Prins ValveCare Sistemi
   Prins ValveCare Sistemi

   Prins Subap Yağlama Sistemi, yalnızca Prins Sistemleri için geliştirilen özgün bir katkı dozlama sistemidir. Sistem, LPG ve CNG gibi yakıtlarla çalışan her tür içten yanmalı motor için uygundur....»

   Devamını Oku »

  • Enjektör Nedir?
   Enjektör Nedir?

   Enjektörler, motorun en pahalı parçaları arasında bulunur.. Bu hassas parçalar kalitesiz ucuz yakıt karşısında tıkanarak yüksek maliyetli faturaların ortaya çıkmasına neden olabilir....»

   Devamını Oku »

  • LPG Şamandırası Ve Görevi
   LPG Şamandırası Ve Görevi

   LPG şamandırası ne işe yarar? LPG şamandırasının görevi nedir? LPG şamandırası (Multivalf) hakkında yazılmış genel bilgilere hep beraber göz atalım....»

   Devamını Oku »

  • Buji Nedir?
   Buji Nedir?

   İki elektrodu ve porseleni bulunan parçaya buji denir. Motor silindirlerinde bir kıvılcım atlama aralığı sağlayacak şekilde yapılmıştır....»

   Devamını Oku »

  • Performans Hava Filtreleri
   Performans Hava Filtreleri

   En ucuz ve yapması en kolay uygulamadır. Olayın mantığı, motorun daha rahat temiz hava alabilmesini sağlamaktır....»

   Devamını Oku »

  • Karbüratörün Görevi Nedir? Karbüratör Nasıl Çalışır?
   Karbüratörün Görevi Nedir? Karbüratör Nasıl Çalışır?

   Karbüratör nedir? Karbüratör ne işe yarar? Karbüratörün motordaki görevini ve çalışma prensibini anlatan yazımıza birlikte göz atalım....»

   Devamını Oku »

  • CNG Ve Bilinmeyenler
   CNG Ve Bilinmeyenler

   Doğalgaz dünyada hem çevreci, hemde ekonomik olması nedeniyle özellikle tercih edilen, teşvik edilen alternatif bir yakıt. Azalan petrol arzı, artan fiyatlar doğalgaza yönelimi hızlandırmıştır. ...»

   Devamını Oku »

  Yayınlanan İlanlar
  Tümünü Gör »

    

  Markalardan Haberler
  Tümü »

  Montaj ve Satış Bayileri

  LPG Montaj Fiyatları
  Ustaya Sor
  LPG Tasarruf Hesaplama Cetveli