Msn: diyalog@hotmail.com | Mail: info@ototasarruf.comProlong Motor Yağı Katkısı

Prolong Motor Yağı Katkısı Prolong Engine Treatment friksiyon ve ısı hasarını azaltan hem motorinli hem de benzinli motorların metal...

yüzeylerinde kullanılmak üzere Prolong’ un patentli AFMT™ teknolojisiyle formüle edilmiştir. Prolong, aşırı basınçlı metal’ den metale temas alanlarında ihtiyacın en çok olduğu yerlerde en büyük koruma düzeyini temin eder.

Prolong Engine Treatment kullanımı son derecede etkili olup Ücretsiz Sınırlı Ömrü Boyu Motor Garantisi sağlamaktadır (12 oz. Engine Treatment ürününü satın alınması ve kullanılması sayesinde mümkündür).

 

- Hem benzinli hem de motorinli motorlarda zararlı friksiyonu ve aşırı sıcağı önlemektedir.

- AFMT™ patentiyle formüle edilmiştir – Sürtünmeye karşı metal ile işletilmiştir.

- Yağ veya soğutucu kaybı durumunda motorun korunmasına yardımcı olur.

- Yakıt tasarrufunu optimize etmek için motor verimliğinin yeniden kazanılmasında yardımcı olur.

- Hem yeni hem de eski, yüksek kullanım kapasitesi olan araçlar için uygundur.

 

Prolong Motor Yağı

Kullanım

İlk uygulama için 12-oz’ luk Engine Treatment ürününü kullanınız. Maksimum koruma seviyesini sürdürmek için 8-oz’ luk Engine Treatment Booster ürününü motor yağı her değiştirildiğinde kullanınız.

 
 

Prolong, dünyadaki en iyi yağlayıcıdır. Motor içerisinde çalışan parçalarla temas kurarak adeta yüzeye yapışır. Bu sayede motorunuzun çalışmalardan dolayı oluşan parça aşınmalarına engel olur. Prolong aracınızda kullandığınız hertürlü normal ve sentetik yağlarla uyum gösterebilen bir katkı yağıdır. Otomobil, minübüs, kamyon, iş makinası, motosiklet, traktör gibi araçlarda güvenle kullanabilirsiniz. Prolong'un içerisinde diğer katkı yağlarında bulunan solik asit PTFE, molieten, çinko, bakır ve grafit bulunmaz. Bu maddeler motorunuzdaki ince yağ kanalllarını ve yağ filtresini tıkayarak motorunuza zarar verir. Prolong Motor yağ haznesine çalışırken dökülür. 5 Dakika içerisinde motorunuz daha sessiz ve daha güçlü hale gelir. PROLONG’un dünyada bir eşi daha yoktur.

 

Metallerin Aşınma TestiProlong Engine Treatment friksiyon ve ısı hasarını azaltan hem motorinli hem de benzinli motorların metal yüzeylerinde kullanılmak üzere Prolong’ un patentli AFMT™ teknolojisiyle formüle edilmiştir.
 
Prolong, aşırı basınçlı metal’ den metale temas alanlarında ihtiyacın en çok olduğu yerlerde en büyük koruma düzeyini temin eder.
 
Prolong Engine Treatment kullanımı son derecede etkili olup Ücretsiz Sınırlı Ömrü Boyu Motor Garantisi sağlamaktadır (12 oz. Engine Treatment ürününü satın alınması ve kullanılması sayesinde mümkündür).
 
 

Aşırı Basınçsız Yağ

İdeal Şartlar dahilinde, sıradan yağlar yüzeyler arasındaki sürtünme ve ısıyı ince bir film tabakası oluşturarak azaltır. Bu film tabakası hareket eden metal parçaları arasındaki yastık görevi görmektedir.

 

 

Aşırı Basınç Koşulları Altında Yağ

Bununla birlikte aşırı basınç noktalarında, konvansiyonel yağ dışarı doğru sıkıştırılır ve artırılmış sürtünme ve ısıdan dolayı metal parçalar aşınır ve yağı kirleterek daha fazla zarara neden olur.

 

 

Aşırı Basınç Koşulları Altında Prolong

Prolong Patentli yağ kimyası temas noktalarındaki metalden metale aşırı basıncı tarafından etkinleştirilir.Bunun sonucunda metal yüzeylerinde tampon görevi gören ve onları pürüzleştiren moleküllerin oluşmasından dolayı sürtünme ve ısınma çok daha az bir şekilde meydana gelir.

 

 

Sıcaklık Testi

Resimde gördüğünüz gibi normal motor yağları 320 derece sıcaklıkta kararırken, Prolong yağ katkısı ile korunan yağ 450 derecede tertemiz kalmaktadır.

 

 
 
 
 

Prolong Test

 

Su, Metal Ve Prolong

Prolong suyun içerisindeki metale dahi yapışır.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Prolong SonuçlarKA 24 E Dünya standardında endüstriyel Test yapıldı, yapılan testte diğer yağlarla Prolong Kıyaslandı.100 Saat boyunca çalışan bir motora eşdeğer bu testte, yağların metale Bağlanma ve sürtünmedeki sonuçları gözlendi, değişken kuvetteki bu testte, hızlar, kuvvet, direnç noktası ve basınçlar ölçüldü, Prolong'un diğer yağlarla arasındaki fark açıkça görülüyor. Prolong' Engine Treatment yağ katkısı ile diğer yağ katkılarının karşılaştırılması ve dramatik sonları...
 
 
 
 
Prolong Motor Koruyucu

Birçok yağ katkısı ve motor yağları ateş üzerinde sıcaklıkla temas ettirildiği hallerde 320 F derecede özelliğini kaybederek kararıp koruma işlevini yitirir ve yanar.

 

Diğer yağlar gibi yüksek ısı ve sıcaklıklarda bozulmaz. 450 F derece sıcaklığına kadar özelliğini korur, motor içerisindeki korumasına devam edip motorunuzun ömrünü uzatır.

 

Prolong Engine Treatment içerisinde diğer yağ katkılarında bulunan Slik Asit PTFE, Molieten, Çinko, Bakır ve Grafit bulunmaz.Bu maddeler Motorunuzdaki ince yağ kanallarını ve Yağ filtresini tıkayarak motorunuza zarar verir.Prolong motor Yağ Haznesine çalışır durumda iken dökülür.5 Dakika içerisinde Motorunuz daha sessiz ve Daha güçlü hale gelir. Prolong'un Dünyada bir eşi daha yoktur.

 
 
 
Prolong Motor Koruma Testleri

Sol tarafta görülen tabloda diğer yağ katkılarının ve Prolong'un basınç testini görmektesiniz.

 

 

Diğer yağ katkılarının ve motor yağları 36 kg, 72 kg ve 84 kg basınçlarda motorunuzu koruyamazken Prolong  Engine Treatment ile 240 kg lık bir basınçta bile motorunuzu korur.

 

 

Prolong Engine Treatment ve prolong ürünlerinin motorunuzu koruduğu ve buna katkı sağladığı değişik test sonuçları ile kanıtlanmıştır.

 

 

 

Sizde araçlarınızda güvenli bir şekilde Prolong ve ürünlerini kullanabilirsiniz.

 
 
Kullanan arkadaşlar deneyimlerini paylaşırsa seviniriz.
 

[Geri Dön] | [Tüm Ürünler]

Bu Haberi Paylaş:

 

Bu Habere Yorum Yap

Yazılan yorumlar hiçbir şekilde ototasarruf.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Ecotech Lpg SistemleriEcotech Lpg Sistemleri

DOLUM AĞZI; Dolum ağzı ECER 67 ve TSE standartlarına uygun imal edilmiş olmalıdır. Mutlaka araç bagajının...»

Devamı »

EKO66 Yakıt Tasarruf CihazıEKO66 Yakıt Tasarruf Cihazı

Bünyelerinde Hidrocarbon molekülleri bulunan her türlü gaz ve sıvı yakıtları düşük enerji para konumundan...»

Devamı »

Gas Italy LPG SistemleriGas Italy LPG Sistemleri

Gasitaly Srl dünyanın LPG ve CNG otogaz dönüşüm piyasasında önde gelen İtalyan merkezli bir firmadır....»

Devamı »

Dymco LPG SistemleriDymco LPG Sistemleri

DYMCO LPG Sistemleri Kore malıdır. 1989 Yılından beri LPG sektöründe bulunmakta ve sürekli AR-GE çalışmaları...»

Devamı »

Lovato CNG SistemleriLovato CNG Sistemleri

Lovato CNG Kitleri, yüksek kalitede üretim teknolojisine sahiptir. Sistem tüm araçlarda test edilmiş ve %100...»

Devamı »

Tüm Ürünler »


Soru Sor!

Lütfen tüm alanları doldurunuz.

Soru Sor