• İlan Ver
 • Soru Sor


 • Site Kuralları

  Aşağıda yazılı söz konusu şartları, okumamış veya okumuş olup bunlara uygun davranmamış olmanızdan kaynaklanabilecek olan her türlü maddi ve manevi zarara ilişkin talebinizden, ototasarruf.com web sitesinin ve bu sitedeki her türlü içeriğin hazırlayıcılarının, çalışanlarının, ototasarruf.com’un yetkilendirdikleri kişi ve kuruluşların, hiçbir hukuki ve cezai sorumluluğu bulunmamaktadır.

  Ototasarruf.com, işbu hüküm ve şartları dilediği zaman önceden haber vermek zorunda olmaksızın tek taraflı olarak değiştirme ve güncelleme hakkına haizdir.

   

  Genel Kullanım Şartları

  1-) Ziyaretçi, yorum servisini kullanırken aşağıda belirtilen davranışlarda bulunmayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder:

  Kanuna, ahlaka ve kamu düzenine aykırı yorum yazmak; Başka bir yorumcuyu tehdit etmek, sövme vb. fiilleri işlemek, kişi veya kuruluşların gizli bilgilerini yayınlamak; Ticari, reklam ya da promosyon materyalleri iletmek; uygunsuz, yalan veya iftira içeren ileti ve bilgileri göndermek; Üçüncü kişilerin, fikri mülkiyet haklarını zedeleyici ileti göndermek.

  2-) Ototasarruf.com, siteye ilişkin sayfaların içeriğini haber vermeksizin ve sebep belirtmeksizin kaldırabilir veya kısmen veya tamamen değiştirebilir. İçeriğin ne zaman, ne şekilde, hangi formatta ve ne kadar süreyle yayınlanacağına karar verme hakkına sahiptir.

  Ayrıca, ziyaretçilerin sitede yaptığı yorumların yayınlanmasını ve saklanmasını garanti etmez.

  3-) Başkalarının haklarını çiğneyen, yasadışı söylemler içeren, içinde tehdit edici sözler ve sövgüler bulunduran, kişilere ya da kurumlara gerçek dışı suçlamalarda bulunan, özel veya genel yaşama tecavüz niteliği taşıyan, ahlak dışı kalem kavgası yaratan, sitemizin huzurunu tehdit eden, isim verilerek sataşma yapan, yasadışı örgütlerin sözcülüğünü ya da destekleyiciliğini yapan yazı ve yorumların eklenmesi yasaktır. Yorumcular; yazdıklarından hukuki olarak tek sorumlu olup, sitemiz bu yazılardan dolayı hiçbir hukuki sorumluluk kabul etmez. Bu tip yazılar uyarılmadan silinecek ve yazı sahiplerinin ip adresleri yasaklanacaktır.

  4-) 5816 sayılı Atatürk Aleyhine İşlenen Suçlar Hakkında  aykırı olan ve Türkiye Cumhuriyeti'nin temel değerlerine ve büyük önderimiz Atatürk'e yönelik karalayıcı ve aşağılayıcı hiçbir içeriğe izin verilmemektedir.

  5-) Sitemize, eklenecek yorumların, tüm üyelerimizin anlayabilmesi için Türkçe olarak yazılması gerekmektedir. Başka bir dilde yazılan yorumlar site yöneticileri tarafından ikaz edilmeden silinecektir.

  6-) Devletin bütünlüğünü, Türk aile yapısını bozucu ve zedeleyici yorum eklenemez

  7-) Sitemizde siyaset yasaktır.

   

  Açıklamalar

  1-) Bu site, hiçbir kamu ve özel kuruluş ile bağlantısı olmayıp tamamen kişisel bir girişimdir. Amacı; Internet ortamında sevgiyle ve saygıyla tüm oto tasarruf ve oto koruyucu ürünlerle ilgili konu ve haberlerin paylaşıldığı bir ortam sağlamaktır.

  2-) Haber ve ürünlere yapılan tüm yorumlar, yorumu yapan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

  3-) Sitemizde yer alan ürün tanıtımları ile ilgili olarak, firmalarla ilgili hiçbir ticari ilişkimiz yoktur. Dolayısıyla bu ürünlerin satışından ve topluma olan etkisinden sorumlu değildir. Ürünü almak isteyenler satıcı firmalar ile görüşebilir.

  4-) Sitemizde site kuralları başlığı altında bulunan maddeler site yöneticilerinin ortak kararları ile düzenlenebilir, değiştirilebilir ya da yeni bir madde eklenebilir.


  Sektörden Haberler ve Yenilikler

  • Supap Yağlama Sistemleri
   Supap Yağlama Sistemleri

   LPG'li araçlarda kullanılan supap yağlama sistemleri, motorda yüksek sıcaklıktan zamanla meydana gelebilecek supap aşınmasını azaltmanın yollarından biridir....»

   Devamını Oku »

  • Hybrid Araç Teknolojisi
   Hybrid Araç Teknolojisi

   Günümüzde en çok dikkat çeken teknolojilerden biride Hybrid Teknolojisi dir. Bilim adamları bu teknolojiyi dünyada yaşanması muhtemel olan bir enerji sıkıntısına alternatif olarak geliştirmişlerdir....»

   Devamını Oku »

  • Araçtaki LPG Sistemini Başka Araca Takmak
   Araçtaki LPG Sistemini Başka Araca Takmak

   Aracımdaki LPG Sistemini başka bir araca takabilir miyim? Aracımdaki LPG Sistemini söktürüp başkasına satabilirmiyim? Bu işlemler yasal mıdır?...»

   Devamını Oku »

  • Tuğra LPG Tankları
   Tuğra LPG Tankları

   Tuğra Makina; ECE-R 67.01’in (LPG sistemlerini bir bütün olarak test eden özel testler) ülkemizdeki ilk ve tek, test ve deney merkezi olma yolunda çeşitli çalışmalarda bulunmaktadır. ...»

   Devamını Oku »

  • LPG Regülatör (Beyin) Arızası
   LPG Regülatör (Beyin) Arızası

   Bu yazımızda, LPG Regülatör arızası nedir? LPG beyin arızasının sebepleri, olumsuz etkileri ve belirtileri nelerdir? LPG Regülatör fiyatları hakkında önemli bilgiler yer almaktadır....»

   Devamını Oku »

  • Gaz Beyni Neden Donar?
   Gaz Beyni Neden Donar?

   Gaz beyni (regülatör) neden donar? Gaz beyni donmuşsa ne yapmalı? Karbüratörlü sistemlerde sabahları regülatörün donma sorunu? LPG'de sabahları çalışmama sorunları, sebepleri ve çözüm önerileri....»

   Devamını Oku »

  • Lambda Emülatör Nedir?
   Lambda Emülatör Nedir?

   Lambda Emülatör Nedir? Benzin ile gaz arasındaki oksijen farkından dolayı bazı araçlarda uzun süreli gaz ile çalışma sonucu, ...»

   Devamını Oku »

  • Step Tank Kalite Kontrol Testleri
   Step Tank Kalite Kontrol Testleri

   Ürünlerimize yönelik kalite kontrolü ve muayene için gerçekleştirilen faaliyetler aşağıda özetlenmiştir: 1. Çekme Deneyi: Tank gövdeleri için kullanılan sacların...»

   Devamını Oku »

  • CNG İstasyonu Kurulumu
   CNG İstasyonu Kurulumu

   CNG istasyonu nerelere kurulabilir; Sıkıştırılmış doğalgazın gaz dağıtım şebekesinden alınarak kompresör vasıtasıyla yüksek basınca çıkarılıp, dispanser vasıtasıyla taşıtlara...»

   Devamını Oku »

  • Shell FuelSave Kurşunsuz 95
   Shell FuelSave Kurşunsuz 95

   Farklılaştırılmış olsun ya da olmasın ülkemizde lisans sahiplerince piyasaya arz edilen akaryakıt türlerinin tamamı Avrupa Birliği standartlarına ve EPDK tarafından belirlenen...»

   Devamını Oku »

  • Toyota Hibrit Teknolojisi
   Toyota Hibrit Teknolojisi

   Dünyanın en değerli ve en çok otomobil satan markası olan Toyota, bu liderliğini yeni teknolojilere yaptığı yatırımlarla da sürdürmektedir. ...»

   Devamını Oku »

  • Oto LPG Tankları Güvenli mi?
   Oto LPG Tankları Güvenli mi?

   Oto LPG tankları, araçların benzin depolarının yaklaşık iki katı kalınlıkta çelik malzemeden üretilmektedir....»

   Devamını Oku »

  Yayınlanan İlanlar
  Tümünü Gör »

    

  Markalardan Haberler
  Tümü »

  Montaj ve Satış Bayileri

  LPG Montaj Fiyatları
  Ustaya Sor
  LPG Tasarruf Hesaplama Cetveli