• İlan Ver
 • Soru Sor
 • Yetkili Servisler


 • Atiker Microfast LPG/CNG OBDII ECU (Elektronik Kontrol Ünitesi)

  Atiker Microfast LPG/CNG OBDII ECU (Elektronik Kontrol Ünitesi)

  Tarih: 14-03-2019

  Atiker Microfast OBDII ECU (Elektronik Kontrol Ünitesi) 3-4 silindir çok nokta enjeksiyonlu araçların LPG/CNG dönüşümünde kullanılır....

  Motorun devrini, gaz sıcaklığını, gaz basıncını ve su sıcaklığını kontrol ederek enjektörlerin açılıp / kapanma zamanlarını hesaplar. Herhangi bir arıza durumunda otomatik olarak benzine geçer.

  Atiker Microfast OBDII ECU (Elektronik Kontrol Ünitesi) tüm sistemi kontrol edip yönetir. OBDII bağlantısı sayesinde arıza tespiti yapabilir. Gelişmiş yazılımı sayesinde sistemi en hassas ayarlar ile yönetir. Su geçirmez ve motor ısısına dayanıklı bir muhafaza içerisindedir.

  Akünün sökülmesi durumunda herhangi bir data kaybı olmaz. Hiç bir problem çıkarmadan defalarca programlanabilir. Benzin ECU'su ile tüm sinyalleri paylaşır ve gaz enjektörlerinin enjeksiyon zamanını mikrosaniye hassasiyetinde kontrol eder. Tüm emülatörler ECU'ya entegre edilmiş olup, tek bir konektör sayesinde bağlantılar hızlı bir şekilde gerçekleştirilir.


  Bu Haber Hakkındaki Düşüncelerinizi Paylaşın!

  Üye olmadan yorum yapabilir, bu haber hakkındaki düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

  Yazılan yorumlar hiçbir şekilde ototasarruf.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

  Makaleler & Bilgiler
  Tümü »

  Yetkili Servis Listeleri

  LPG Montaj Fiyatları
  Ustaya Sor
  LPG Tasarruf Hesaplama Cetveli

  Önemli Bağlantılar