• İlan Ver
 • Soru Sor
 • Yetkili Servisler


 • Gasitaly F5 Yakıt Seçici Anahtar / Gösterge / Düğme

  Gasitaly F5 Yakıt Seçici Anahtar / Gösterge / Düğme

  Tarih: 17-03-2019

  Gasitaly F5 yakıt seçici anahtar / gösterge / düğme, gazdan benzine, benzinden gaza geçiş için kullanılır. Üzerindeki ledler sayesinde yakıt tankındaki gazın seviyesini gösterir....

  GI F5 ANAHTAR

  Ürün Kodu: 2102119

   

  Sıralı sisteme sahip araçlarda kullanılır. Küçük boyutu sayesinde, konsol üzerinde bulunan boş ve kullanılmayan herhangi bir anahtarın yerine monte edilebilir. Ya da sürücünün istediği herhangi bir yere delik açılarak yerleştirilir.

  Tank tam dolu iken, 4 adet yeşil LED yanar. Tank boşken, kırmızı ışık yanar. Butona basarak benzin / LPG arasında yakıt seçimi yapılabilir. Araç gaz konumunda iken, stop edildiğinde, her çalışmada otomatik olarak önce benzinle çalışır daha sonra otomatik olarak gaza geçer.

  Seyir halinde iken gaz bittiğinde ise araç otomatik olarak benzine geçer. Eğer, gaz konumunda, kumanda üzerinde herhangi bir ışık yanmıyorsa, aracın motor kısmındaki sigortalar kontrol edilmelidir.


  Bu Haber Hakkındaki Düşüncelerinizi Paylaşın!

  Üye olmadan yorum yapabilir, bu haber hakkındaki düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

  Yazılan yorumlar hiçbir şekilde ototasarruf.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

  Makaleler & Bilgiler
  Tümü »

  Yetkili Servis Listeleri

  LPG Montaj Fiyatları
  LPG Tasarruf Hesaplama Cetveli
  Ustaya Sor
  OBDII Arıza Kodları Listesi

  Önemli Bağlantılar