• İlan Ver
 • Soru Sor
 • Yetkili Servisler


 • Emer Bi-Fuel LPG Sistemi

  Emer Bi-Fuel LPG Sistemi

  Tarih: 21-11-2019

  EMER Bi-Fuel LPG Sistemi, tüm enjeksiyonlu araçlara uygulanabilir. Sistem 67R01, R110 ve DGM güvenlik sertifikalarına sahiptir. Euro VI araçların emisyon standartlarını destekler....

  Sistem, aracın tüm çalışma koşullarına uyum sağlayarak güvenliği, mükemmel sürüş performansını, konforu ve yüksek tasarrufu garanti eder.

  ECU otomatik olarak optimum yakıt parametrelerini algılar. Benzin enjeksiyon sürelerini, gaz basıncını, gaz sıcaklığını ve regülatör sıcaklığını kontrol ederek motor çalışma koşullarını sürekli izler ve yanma odasına püskürtülecek doğru yakıt hacmini belirler. Böylece emisyonları azaltır ve katalitik konvertörün ömrünü uzatır.

  Emer 5 Silindir Kit

  Yüksek hızlı ve standart yapıdaki enjektörler, emme manifolduna doğrudan monte edilir. Araca özgü kit seçenekleri ve farklı seviyelerde bileşenler mevcuttur. 2, 3, 4, 5, 6, ve 8 silindir enjeksiyonlu ve direkt enjeksiyonlu araçlar için çözümler sunmaktadır.


  Bu Haber Hakkındaki Düşüncelerinizi Paylaşın!

  Üye olmadan yorum yapabilir, bu haber hakkındaki düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

  Yazılan yorumlar hiçbir şekilde ototasarruf.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

  Makaleler & Bilgiler
  Tümü »

  Yetkili Servis Listeleri

  LPG Montaj Fiyatları
  Ustaya Sor
  LPG Tasarruf Hesaplama Cetveli

  Önemli Bağlantılar