• İlan Ver
 • Soru Sor
 • Yetkili Servisler


 • Stag-4 QBOX Basic 4 cyl LPG/CNG ECU

  Stag-4 QBOX Basic 4 cyl LPG/CNG ECU

  Tarih: 25-11-2019

  STAG-4 QBOX Basic, çok nokta enjeksiyonlu 4 silindir araçların LPG ve CNG dönüşümünde kullanılan Elektronik Kontrol Ünitesi'nin ilk versiyonudur....

  ECU, yanma odasına püskürtülen yakıtın hassas kontrolünü, değişken motor parametrelerine hızlı yanıt verilmesini ve benzin enjeksiyon sürelerinin ölçülmesini sağlayan modern, yüksek performanslı bir 32-bit mikroişlemci ile donatılmıştır.

  Enjeksiyon sıralarının değiştirilmesi, kablosuz bluetooth erişimi, motor parametrelerinin okunması gibi bir dizi özellik içerir. Ayrıca QBOX serisinin yeni özelliklerinin tanımlanmasına da olanak sağlıyor.

  Kompakt ve sağlam gövde yapısı, motor bölmesine hızlı ve kolay kurulum sağlar. Yüksek kaliteli plastik malzemeden oluşan muhafazası, tüm termal şok testleri ile test edilmiştir. Darbelere ve hava şartlarına karşı yüksek direnç gösterir. Gövde tabanı, korozyona ve paslanmaya karşı çelik olarak üretilmiştir. Normal çalışma koşullarında, mahfaza deformasyona maruz kalmaz. Ancak, sürüş sisteminin neden olduğu titreşimler veya karayolundaki çakıl, kum, taş gibi cisimlerin darbesinden etkilenebilir.

   

  Özellikler

   

  STAG-4 QBOX Basic ECU Teknik Özellikler

  Yakıt Tipi LPG/CNG
  Maksimum Silindir Sayısı 4
  Motor Tipi Sıralı Sistem
  İşlemci 32 bit
  Çalışma Sıcaklığı -40°C, + 125°C
  Koruma IP54
  Garanti 5 yıl

   


  Bu Haber Hakkındaki Düşüncelerinizi Paylaşın!

  Üye olmadan yorum yapabilir, bu haber hakkındaki düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

  Yazılan yorumlar hiçbir şekilde ototasarruf.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

  Makaleler & Bilgiler
  Tümü »

  Yetkili Servis Listeleri

  LPG Montaj Fiyatları
  LPG Tasarruf Hesaplama Cetveli
  Ustaya Sor
  OBDII Arıza Kodları Listesi

  Önemli Bağlantılar