• İlan Ver
 • Soru Sor
 • Yetkili Servisler


 • Nazorati Yakıt Seviye Sensörü

  Nazorati Yakıt Seviye Sensörü

  Tarih: 28-11-2019

  Nazorati yakıt seviye sensörü, şamandıra üzerine takılarak ECU ile bağlantı sağlar ve tankın içerisindeki yakıt miktarını ölçer....

  Nazorati yakıt seviye sensörü, anahtar üzerinde tanktaki yakıtın gösterilmesini sağlayan parçadır. Yakıt seviyesi düştükçe LPG anahtarı aldığı sinyal sayesinde bunu algılar ve üzerindeki LED ışıklar ile sürücüyü bilgilendirir.

  En çok kullanılan omajlar 1050 ve 1090 ohm'dur. Farklı omajlarda üretimi mevcuttur. İsteğe bağlı bobin kablosu ile birlikte veya kablosuz olarak piyasada satılmaktadır.

  Depodaki yakıt miktarını LPG düğmesi doğru göstermiyorsa, sürekli dolu veya boş gösteriyorsa ya kablo tesisatı arızalı ya da sensör bozuktur. Yanlış omajlı sensör kullanmakta göstergenin yanlış çalışmasına sebep olur.


  Bu Haber Hakkındaki Düşüncelerinizi Paylaşın!

  Üye olmadan yorum yapabilir, bu haber hakkındaki düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.
  Yazılan yorumlar hiçbir şekilde ototasarruf.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

  Bu Markaya Ait Diğer Konular
  Bu Marka İle İlgili Tüm Haberler

  Nazorati Star Silindir Şamandıra
  Nazorati Star Silindir Şamandıra

  Nazorati Star silindir şamandıra (multivalve) ECE 67R-01 Avrupa Yönetmeliğine uygun olarak en son teknoloji ile üretilmektedir.
  Devamını Oku »
  Nazorati Sıralı Sistem LPG Regülatörü
  Nazorati Sıralı Sistem LPG Regülatörü

  Nazorati SGI LPG regülatörü, sıralı enjeksiyon sistemine sahip araçların LPG dönüşümünde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Tanktan gelen sıvı haldeki LPG basıncını düşürerek buharlaşmasını sağlar.
  Devamını Oku »
  Nazorati Enjektör Ünitesi
  Nazorati Enjektör Ünitesi

  Nazorati enjektörleri, katı maddelere ve pisliklere karşı yüksek direnç sağlayan, oldukça sessiz çalışan, benzersiz bir tasarımla üretilmiştir.
  Devamını Oku »

  Makaleler & Bilgiler
  Tümü »

  Yetkili Servis Listeleri

  LPG Montaj Fiyatları
  Ustaya Sor
  LPG Tasarruf Hesaplama Cetveli

  Önemli Bağlantılar