• İlan Ver
 • Soru Sor
 • Yetkili Servisler


 • Lovato E-GO Sıralı Sistem LPG Kitleri

  Lovato E-GO Sıralı Sistem LPG Kitleri

  Tarih: 16-03-2021

  Lovato ailesinin yeni üyesi E-GO Sıralı LPG Sistemleri, 3 - 4 silindir atmosferik motorlu, her türlü araca uyum sağlamaktadır....

  LOVATO ailesinin gelişmiş teknoloji ve kalitesine, en uygun kurulum maliyeti ile sahip olmak isteyenler için mükemmel bir seçenek...

  3 ve 4 silindir MPI Motor ve Turbo beslemeli araçlar da gösterdiği üstün performansı, en düşük LPG Tüketimi ile birleştiren E-GO, LPG’ye olan bakış açınızı sonsuza dek değiştirecek.

   

  Lovato E-GO Kit Özellikleri

  3-4 silindir atmosferik motorlu araçlar için geliştirilmiş Lovato sıralı sistem EGO, uygun fiyatı ve gösterdiği yüksek performans ile en çok tercih edilen LPG kitleri arasındadır.

  AEB yazılıma sahip ECU, Lovato'nun kendi üretimi olan regülatörü, enjektörleri, mapı ve düğmesi ile orjinal İtalyandır.

   

  E-GO Sistem Ekipmanları

  EP Enjektör

  Lovato'nun kendi üretimi olan EP enjektörler ile 2 ohm gücünde püskürtme özelliğine sahptir. Ecu beyin yönetiminde, her bir silindire kararlaştırılan miktarda LPG'nin gaz halinde pürkürtülmesini sağlar.

   

  Regülatör

  Beyin / Buharlaştırıcı adı ile de anılmaktadır. Tanktan gelen sıvı LPG'yi buharlaştırmak için gerekli ısıyı temin eder ve manifoltun içindeki basınca göre LPG'nin gaz halindeki basıncını ayarlar.

   

  EGO Elektronik Beyin

  EGO Elektronik Ecu beyin sayesinde, en hassas ayarları yapabilme ve aracın gerçek zamanlı parametrelerini kontrol etme imkanı sağlar. Bu sayede performanstan ödün vermeden yakıt tasarrufu yapmaya olanak sağlar.

   

  EGO LPG Filitresi

  EGO LPG filitresi sayesinde sıvı LPG'yi süzerek, LPG'nin içerisinde olabilecek pisliklerin LPG enjektörlerine ulaşmasını engellenir ve bu sayede lpg enjektörleri korunmuş olur.

   

  EGO MAP

  Enjektör kütüğünün yanında gaz basıncını ölçer ve bu bilgiyi kullanarak gaz yoğunluğunu ölçerek enjektörlerin açılma zamanını ayarlar.

   

  EGO Yakıt Seçici Anahtar

  Sürücüye aracın benzinden gaza veya gazdan benzine geçiş yapma imkanı sağlayan bu düğme, aynı zamanda seviye göstergesi görevi görmektedir. Tank içerisindeki gaz seviyesini gövdesindeki ışıklar ile göstermektedir.

   

  LPG Tankı

  LPG'yi sıvı halde depolar. Yedek parçanın büyüklüğüne veya arabanın bagajında bulunan boşluğa göre seçilir.


  Bu Haber Hakkındaki Düşüncelerinizi Paylaşın!

  Üye olmadan yorum yapabilir, bu haber hakkındaki düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

  Yazılan yorumlar hiçbir şekilde ototasarruf.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

  Makaleler & Bilgiler
  Tümü »

  Yetkili Servis Listeleri

  LPG Montaj Fiyatları
  Ustaya Sor
  LPG Tasarruf Hesaplama Cetveli

  Önemli Bağlantılar