• İlan Ver
 • Soru Sor
 • Yetkili Servisler


 • Ecogas 4 Silindir Enjektör 2 Ohm

  Ecogas 4 Silindir Enjektör 2 Ohm

  Tarih: 27-07-2022

  Enjektörler, yanma odasına gönderilen yakıtı kontrol eden ve elektrikle çalışan bileşendir. Ecogas Type-2 4 silindir enjektörler, sıralı sistem araçların LPG sistemlerinde kullanılan en popüler enjektörlerden biridir....

  Ecogas enjektörleri, emme manifoldunda doğru gaz dozajı için İtalyan teknolojisi ile Türkiye'de üretilmiştir. ECOGAS enjektörleri fabrikada hassas bir şekilde kalibre edilmiş ve test edilmiştir. En zorlu koşullara dayanacak şekilde tasarlanmıştır. Yakıtınız kirli olsa bile performansından ödün vermez.

  2 Ω elektriksel direnci sayesinde 1,3-1,7 ms gibi önemli bir enjektör açma/kapama hızına sahiptir. Bu hız aracınızı tam performans ile kullanmanızı sağlamaktadır. Her silindirin giriş manifolduna motorun ihtiyaç duyduğu LPG miktarını mükemmel bir hassaslıkla enjekte eder.

  Ecogas enjektörleri fabrikada hassas bir şekilde kalibre edilmiş ve test edilmiştir. Kirlendiği zaman temizlenebilme özelliğine sahiptir. Uygun fiyatla tamir kitleri satılmaktadır. Aşınan parçaları değiştirebilir ve enjektörü verimli bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz. Universal tip enjektörler, diğer LPG sistemlerine de uyum sağlar ve kolayca monte edilebilir.

  2, 3 ve 4 silindir olarak temin edilebilir.


  Bu Haber Hakkındaki Düşüncelerinizi Paylaşın!

  Üye olmadan yorum yapabilir, bu haber hakkındaki düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

  Yazılan yorumlar hiçbir şekilde ototasarruf.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

  Makaleler & Bilgiler
  Tümü »

  Yetkili Servis Listeleri

  LPG Montaj Fiyatları
  LPG Tasarruf Hesaplama Cetveli
  Ustaya Sor
  OBDII Arıza Kodları Listesi

  Önemli Bağlantılar