• 24-06-2024
  • 1 dak
  • 186
  • 0

Ecogas 4 Silindir Enjektör 3 Ohm

Enjektörler, yanma odasına gönderilen yakıtı kontrol eden ve elektrikle çalışan bileşendir. Ecogas 4 silindir enjektörler, sıralı sistem araçların LPG sistemlerinde kullanılan en popüler enjektörlerden biridir.

Ecogas 3 Ohm Enjektöri : İtalyan VALTEK Type-30 Component ile Türkiye'de üretilmiştir.

Ecogas enjektörleri fabrikada hassas bir şekilde kalibre edilmiş ve test edilmiştir.

En zorlu koşullara dayanacak şekilde tasarlanmıştır. Yakıtınız kirli olsa bile performansından ödün vermez.

3 Ω elektriksel direnci sayesinde 1,3-1,7 ms gibi önemli bir enjektör açma/kapama hızına sahiptir. Bu hız aracınızı tam performans ile kullanmanızı sağlamaktadır. Her silindirin giriş manifolduna motorun ihtiyaç duyduğu LPG miktarını mükemmel bir hassaslıkla enjekte eder.

Ecogas enjektörleri fabrikada hassas bir şekilde kalibre edilmiş ve test edilmiştir. Kirlendiği zaman temizlenebilme özelliğine sahiptir. Uygun fiyatla tamir kitleri satılmaktadır. Aşınan parçaları değiştirebilir ve enjektörü verimli bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz. Universal tip enjektörler, diğer LPG sistemlerine de uyum sağlar ve kolayca monte edilebilir.

Atiker, WentGas, Lovato, Milano, KME, StarLux, Omvl, Zavoli, Romano, Bigas, Tomana, Eureka4, Emmegas, Mimgas, Fema, AG, Elpigaz, EcoTech, Baykan, FBR, Platinca, EasyJet, LandiRenzo, Landi, Tomasetto Achille, T4 Blue, E-gas Sly, BRC, Aldesa, KitMTM, Bravo, Easygas, Ramses, Nlp, Ekogas, Ultragas, Okcan, Stefanelli, Gasitaly, Stargas, Vikars, MGS, Tartarini, Lpgtech, Europegas Oscar/OscarN/Vıctor, Ac Stag, Emer, Detro, Cangas, Platinca ve GFI otogaz dönüşüm sistemleri ile uyumludur.

Yorum Yap

Üye olmadan yorum yapabilir, bu konu hakkındaki düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Yazılan yorumlar hiçbir şekilde ototasarruf.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.