• İlan Ver
 • Soru Sor
 • Yetkili Servisler


 • Selat Metin Ekipgaz'ın Yeni Genel Müdürü Oldu

  Selat Metin Ekipgaz'ın Yeni Genel Müdürü Oldu

  Tarih: 18-12-2014

  Gasitaly Sıralı Otogaz Dönüşüm Sistemleri'nin ithalatını yapan Ekipgaz'da Pazarlama Müdürü olarak görev yapan Selat Metin, Genel Müdür oldu....

  Türkiye'nin önde gelen Sıralı otogaz sistemleri markası Gasitaly'nin ithalatçı firması Ekipgaz, yönetici kadrosuna yeni bir isim ekledi. Daha önce Pazarlama Müdürü olarak görev yapan Selat Metin, Ekipgaz'ın Genel Müdürü oldu.

  İş hayatına özel bir bankanın Genel Müdürlüğü'nde Management Trainee olarak başlayan Selat Metin, görevini ürün yöneticisi olarak sürdürdü. Ardından Üçyıldız Otomotiv'de Pazarlama Müdürü olarak kariyerine devam eden Selat Metin Ocak 2010 yılında Ekipgaz ailesine katıldı. Ekipgaz'da yaklaşık 2 yıldır pazarlama müdürlüğünü yürüten Selat Metin, Kasım ayı itibariyle Genel Müdür olarak görevine devam edecek.

  İstanbul Üniversitesi Matematik Bölümü ve Marmara Üniversitesi İşletme (MBA) Yüksek Lisans mezunu olan Selat Metin, aynı zamanda profesyonel olarak Ebru ve Kaligrafi Sanatı ile uğraşıyor.

  Haber Tarihi: 10 Kasım 2011


  Bu Haber Hakkındaki Düşüncelerinizi Paylaşın!

  Üye olmadan yorum yapabilir, bu haber hakkındaki düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.
  Yazılan yorumlar hiçbir şekilde ototasarruf.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

  Bu Markaya Ait Diğer Konular
  Bu Marka İle İlgili Tüm Haberler

  Gasitaly LSI Yakıt Modülü (Yakıt Pompası)
  Gasitaly LSI Yakıt Modülü (Yakıt Pompası)

  Gasitaly LSI Yakıt Modülü (yakıt pompası) özel olarak dizayn edilmiştir. ECU tarafından kontrol edilerek LPG ile benzin arasındaki geçişlerde benzin basıncının optimum seviyede sabitlenmesini sağlar.
  Devamını Oku »
  Yakıt Masrafından Bunalanlara Müjde
  Yakıt Masrafından Bunalanlara Müjde

  Yurt dışında 5 yıldır CNG dönüşüm faaliyetlerini sürdüren Gasitaly firması, Türkiye’de yeni istasyonlarının açılmasıyla; minibüs kamyon, otobüs gibi büyük araçlarda CNG dönüşümünü yaygınlaştırmayı hedefliyor.
  Devamını Oku »
  Gasitaly LSI Enjektör
  Gasitaly LSI Enjektör

  Gasitaly LSI Enjektör, ECU tarafından kontrol edilir ve sisteme doğru oranda yakıt püskürtülmesini sağlar.
  Devamını Oku »

  Makaleler & Bilgiler
  Tümü »

  Yetkili Servis Listeleri

  LPG Montaj Fiyatları
  Ustaya Sor
  LPG Tasarruf Hesaplama Cetveli

  Önemli Bağlantılar