• İlan Ver
 • Soru Sor
 • Yetkili Servisler


 • Selat Metin Ekipgaz'ın Yeni Genel Müdürü Oldu

  Selat Metin Ekipgaz'ın Yeni Genel Müdürü Oldu

  Tarih: 18-12-2014

  Gasitaly Sıralı Otogaz Dönüşüm Sistemleri'nin ithalatını yapan Ekipgaz'da Pazarlama Müdürü olarak görev yapan Selat Metin, Genel Müdür oldu....

  Türkiye'nin önde gelen Sıralı otogaz sistemleri markası Gasitaly'nin ithalatçı firması Ekipgaz, yönetici kadrosuna yeni bir isim ekledi. Daha önce Pazarlama Müdürü olarak görev yapan Selat Metin, Ekipgaz'ın Genel Müdürü oldu.

  İş hayatına özel bir bankanın Genel Müdürlüğü'nde Management Trainee olarak başlayan Selat Metin, görevini ürün yöneticisi olarak sürdürdü. Ardından Üçyıldız Otomotiv'de Pazarlama Müdürü olarak kariyerine devam eden Selat Metin Ocak 2010 yılında Ekipgaz ailesine katıldı. Ekipgaz'da yaklaşık 2 yıldır pazarlama müdürlüğünü yürüten Selat Metin, Kasım ayı itibariyle Genel Müdür olarak görevine devam edecek.

  İstanbul Üniversitesi Matematik Bölümü ve Marmara Üniversitesi İşletme (MBA) Yüksek Lisans mezunu olan Selat Metin, aynı zamanda profesyonel olarak Ebru ve Kaligrafi Sanatı ile uğraşıyor.

  Haber Tarihi: 10 Kasım 2011


  Bu Haber Hakkındaki Düşüncelerinizi Paylaşın!

  Üye olmadan yorum yapabilir, bu haber hakkındaki düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.
  Yazılan yorumlar hiçbir şekilde ototasarruf.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

  Bu Markaya Ait Diğer Konular
  Bu Marka İle İlgili Tüm Haberler

  Gasitaly F5 ile yeni nesil Obd'li araçlar Segmentine giriyor.
  Gasitaly F5 ile yeni nesil Obd'li araçlar Segmentine giriyor.

  Sıralı otogaz sistemleri sektöründe İtalyan teknolojisini Türkiye'ye getiren Gasitaly markasıyla faaliyet gösteren Ekipgaz; yeni ürünü F5 ile yeni nesil OBD'li araçlar segmentine giriyor.
  Devamını Oku »
  Gasitaly LSI Sıvı Sistem
  Gasitaly LSI Sıvı Sistem

  Benzersiz yeni LPG Sistemi ile aracınızı ilk çalıştırdığınız andan itibaren sıvı LPG ile çalıştırırsınız. Geleneksel LPG sistemlerine göre aracınızda daha iyi performans oluşturur bu da size daha fazla sürüş keyfi sunar.
  Devamını Oku »
  Gasitaly Başkanı Akdal: Lpg İthalatının Önü Açılsın
  Gasitaly Başkanı Akdal: Lpg İthalatının Önü Açılsın

  Gasitaly Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Akdal otogaz tüketiminin benzinin önüne geçmeye devam ettiği uyarısında bulunarak, LPG ithalatının önünün açılmasını istedi.
  Devamını Oku »

  Makaleler & Bilgiler
  Tümü »

  Yetkili Servis Listeleri

  LPG Montaj Fiyatları
  Ustaya Sor
  LPG Tasarruf Hesaplama Cetveli

  Önemli Bağlantılar