• İlan Ver
 • Soru Sor
 • Yetkili Servisler


 • Selat Metin Ekipgaz'ın Yeni Genel Müdürü Oldu

  Selat Metin Ekipgaz'ın Yeni Genel Müdürü Oldu

  Tarih: 18-12-2014

  Gasitaly Sıralı Otogaz Dönüşüm Sistemleri'nin ithalatını yapan Ekipgaz'da Pazarlama Müdürü olarak görev yapan Selat Metin, Genel Müdür oldu....

  Türkiye'nin önde gelen Sıralı otogaz sistemleri markası Gasitaly'nin ithalatçı firması Ekipgaz, yönetici kadrosuna yeni bir isim ekledi. Daha önce Pazarlama Müdürü olarak görev yapan Selat Metin, Ekipgaz'ın Genel Müdürü oldu.

  İş hayatına özel bir bankanın Genel Müdürlüğü'nde Management Trainee olarak başlayan Selat Metin, görevini ürün yöneticisi olarak sürdürdü. Ardından Üçyıldız Otomotiv'de Pazarlama Müdürü olarak kariyerine devam eden Selat Metin Ocak 2010 yılında Ekipgaz ailesine katıldı. Ekipgaz'da yaklaşık 2 yıldır pazarlama müdürlüğünü yürüten Selat Metin, Kasım ayı itibariyle Genel Müdür olarak görevine devam edecek.

  İstanbul Üniversitesi Matematik Bölümü ve Marmara Üniversitesi İşletme (MBA) Yüksek Lisans mezunu olan Selat Metin, aynı zamanda profesyonel olarak Ebru ve Kaligrafi Sanatı ile uğraşıyor.

  Haber Tarihi: 10 Kasım 2011


  Bu Haber Hakkındaki Düşüncelerinizi Paylaşın!

  Üye olmadan yorum yapabilir, bu haber hakkındaki düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

  Yazılan yorumlar hiçbir şekilde ototasarruf.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

  Makaleler & Bilgiler
  Tümü »

  Yetkili Servis Listeleri

  LPG Montaj Fiyatları
  LPG Tasarruf Hesaplama Cetveli
  Ustaya Sor
  OBDII Arıza Kodları Listesi

  Önemli Bağlantılar