• 23-06-2024
  • 1 dak
  • 235
  • 0

Zavoli'den Sinemaya Destek

Siyaset Komedi Kahkaha Fırtınası… Dursun Çavuş Filmi Zavoli Sponsorluğunda 7 Mart’ta Adıyaman’da Vizyona Giriyor.

İtalyan’ın dünyaca ünlü LPG ve CNG otomotiv sistemleri şirketi Zavoli sponsorluğunda çekimleri tamamlanan DursunÇavuş adlı politik komedi filmi 7 Mart’ta Vizyona giriyor.

Yerel bir siyasetçinin gerçek yaşam öyküsünden esinlenerek hazırlanan Politik komedi filminde; Perihan Savaş, Turan Özdemir, Sinan Bengier, Umut Oğuz, Oğuzhan Yıldız, Burçin Abdullah, Seden Kızıltunç ve Yunus Bülbül gibi birçok ünlü oyuncu rol aldı.

Ülke sinemasına güç, sanatçısına destek olmak amacıyla Dursun Çavuş filminin ana sponsorluğunu üstlendiklerini belirten Zavoli Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı İhsan Fırat “ çevre, yaşam ve insan odaklı projeleri, sanatsal bilimsel çalışmaları desteliyoruz. Dursun Çavuş filmine sponsor olmakla siyasi yarışların da toplumu gülümseten, dayanışma içinde bir arada tutan yanı olduğunu keyifle gördük. Çok başarılı bir yapım oyuncu ve yönetmen kadrosunu kutlarım” dedi.

Adıyaman Üniversitesinde 7 Mart 2014 tarihinde galası yapılacak olan filmin hikayesi 1973 yıllarına dayanıyor. Adıyaman'da yaşayan Dursun Çavuş postacılık yaparak geçimini kazanmaktadır. Ancak Dursun Çavuş'un oğlu Abuzer, Belediye Başkanı Reşat Ağa'nın kızına aşık olunca işler karışır. Ağayla arası bozulan Dursun çavuş karısı Server ve arkadaşlarının gazına gelip emekliliği ister ve belediye başkanlığına adaylığını koyar. Seçim kampanyaları boyunca sıradan bir vatandaş olan Dursun Çavuş'a destek veren hemşehrileri Dursun Çavuş'un seçileceğine kesin gözle bakmaktadır.

Haber Tarihi: 03.03.2014

Yorum Yap

Üye olmadan yorum yapabilir, bu konu hakkındaki düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Yazılan yorumlar hiçbir şekilde ototasarruf.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.