• İlan Ver
 • Soru Sor
 • Yetkili Servisler


 • Zavoli ve Shell'den Ücretsiz Sızdırmazlık Testi

  Zavoli ve Shell'den Ücretsiz Sızdırmazlık Testi

  Tarih: 18-12-2014

  Zavoli ve stratejik ortağı Shell, Türkiye genelinde LPG’li bütün araçlara ücretsiz sızdırmazlık testi uygulamaya başladı....

  Türkiye'de ilklerin akaryakıt dağıtım şirketi Shell ile İtalya'nın dünyaca ünlü Enjeksiyonlu Otogaz Sistemleri Zavoli'nın Stratejik ortaklığı ülke genelinde büyük bir kampanyaya dönüştü. LPG'li araçlara ücretsiz sızdırmazlık testi uygulamaya başlayan şirketlerin uzmanları sürücüleri de bilgilendiriyor.

  Zavoli Şirketler Grubu Genel Müdür Yardımcısı Mesut Ezer, 20 ilde 42 İstasyonda başlayan ücretsiz sızdırmazlık testlerinin LPG'li araçlar için çok önemli bir hizmet olduğunu belirterek şunları söyledi:

  "Shell'in otogaz sektörüne girmesi çok önemsediğimiz bir birikimi ve deneyimi de beraberinde getirdi. Stratejik ortaklığımız bazı sosyal sorumluluk projeleriyle devam ediyor. LPG'li araçlara sızdırmazlık testi uygulamamız da sayıları milyonlarla ifade edilen LPG'li araçları genel sağlık kontrolünden Check Up'tan geçirilmesi anlamına geliyor. Kampanyamız bir program dahilinde ülke genelinde yaygınlaşacak. Araçları kontrolden geçiren uzmanlarımız sürücüler de bilgilendirmeye gayret ediyorlar. Bu tamamen bir sosyal sorumluluk uygulamasıdır" şeklinde konuştu.

  Uygulamada otogazlı araç kullananları bir de sürpriz bekliyor olacak. Tüm Shell istasyonlarında Shell AutoGas alanlar Shell Helix'teki büyük indirimden faydalanacak. Shell AutoGas alanlar 4 litre Shell Helix HX7 G ve 4 litre Shell Cam Suyu'nu 96 TL yerine 70 TL'ye; 1 litre Shell Helix HX7 G ve 1 litre Shell Cam Suyu'nu ise 28 TL yerine 20 TL'ye alabilecek.

  Haber Tarihi: 21 Ağustos 2014


  Bu Haber Hakkındaki Düşüncelerinizi Paylaşın!

  Üye olmadan yorum yapabilir, bu haber hakkındaki düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

  Yazılan yorumlar hiçbir şekilde ototasarruf.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

  Makaleler & Bilgiler
  Tümü »

  Yetkili Servis Listeleri

  LPG Montaj Fiyatları
  Ustaya Sor
  LPG Tasarruf Hesaplama Cetveli

  Önemli Bağlantılar