• İlan Ver
 • Soru Sor
 • Yetkili Servisler


 • BP&BRC İşbirliği

  BP&BRC İşbirliği

  Tarih: 18-12-2014

  BP ve BRC işbirliği ile başlayan kampanyada BRC müşterileri, kendilerine özel tanımlı BP Club Card ile yapacakları her otogaz alımında hediye otogaz kazanıyor....

  BP ile BRC arasında başlayan işbirliği çerçevesinde BRC müşterileri, BP istasyonlarından her otogaz alımlarında %2 hediye otogaz kazanma fırsatına sahip oluyor. BRC logolu BP Club Card sahipleri, kazandıkları hediye puanları otogaz alımlarında kullanabilecekler. 26 Haziran 2014 tarihinde başlayan işbirliği 31 Temmuz 2015 tarihine kadar devam edecek.

  Araç plakalarına bağlı olan BRC logolu BP Club Cardlar ile otogaz alımlarında puan kazanabilmek için işlem yapmadan önce, 2802’ye BRC yazıp bir boşluk bırakıp BP Club Card üzerinde yer alan 16 haneli kart numarasının, bir boşluk bırakıp ad ve soyadı bilgilerinin, bir boşluk bırakıp kartın kullanılacağı aracın plakasının kısa mesaj olarak gönderilmesi yeterli olacak. Programdan kazanılan puanlar bir yıl boyunca geçerli olacaktır. BRC logolu BP Club Cardlar, sadece BRC yetkili servislerinden temin edilebilir.

  Kampanya Koşulları


  Bu Haber Hakkındaki Düşüncelerinizi Paylaşın!

  Üye olmadan yorum yapabilir, bu haber hakkındaki düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.
  Yazılan yorumlar hiçbir şekilde ototasarruf.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

  Bu Markaya Ait Diğer Konular
  Bu Marka İle İlgili Tüm Haberler

  BRC GP13 Rail Enjektör
  BRC GP13 Rail Enjektör

  BRC GP13 rail enjektör, Alba 32 ve Alba Plus kitlerde kullanılır. Benzin enjektörlerini birebir taklit ederek yakıtı her silindire doğru oranda püskürtür.
  Devamını Oku »
  BRC PTS Gaz Isı Ve Basınç Sensörü
  BRC PTS Gaz Isı Ve Basınç Sensörü

  BRC PTS Sensata gaz sıcaklık ve basınç sensörü, gazın basıncını ve sıcaklığı ölçerek ECU'ya bildirir. Bu sayede aracın benzinden gaza geçiş süresini ve hava/yakıt karışımını hesaplar.
  Devamını Oku »
  BRC Sequent 64 OBD ECU (Elektronik Kontrol Ünitesi)
  BRC Sequent 64 OBD ECU (Elektronik Kontrol Ünitesi)

  BRC Sequent 64 OBD ECU 5, 6 ve 8 silindir araçlar için geliştirilmiştir. Dış yüzü su geçirmez, alüminyum gövde ve plastik kaplamadır. BRC Sequent Plug&Drive Plus ve Alba Plus kitlerde kullanılır.
  Devamını Oku »

  Makaleler & Bilgiler
  Tümü »

  Yetkili Servis Listeleri

  LPG Montaj Fiyatları
  Ustaya Sor
  LPG Tasarruf Hesaplama Cetveli

  Önemli Bağlantılar