• İlan Ver
 • Soru Sor
 • Yetkili Servisler


 • BP&BRC İşbirliği

  BP&BRC İşbirliği

  Tarih: 18-12-2014

  BP ve BRC işbirliği ile başlayan kampanyada BRC müşterileri, kendilerine özel tanımlı BP Club Card ile yapacakları her otogaz alımında hediye otogaz kazanıyor....

  BP ile BRC arasında başlayan işbirliği çerçevesinde BRC müşterileri, BP istasyonlarından her otogaz alımlarında %2 hediye otogaz kazanma fırsatına sahip oluyor. BRC logolu BP Club Card sahipleri, kazandıkları hediye puanları otogaz alımlarında kullanabilecekler. 26 Haziran 2014 tarihinde başlayan işbirliği 31 Temmuz 2015 tarihine kadar devam edecek.

  Araç plakalarına bağlı olan BRC logolu BP Club Cardlar ile otogaz alımlarında puan kazanabilmek için işlem yapmadan önce, 2802’ye BRC yazıp bir boşluk bırakıp BP Club Card üzerinde yer alan 16 haneli kart numarasının, bir boşluk bırakıp ad ve soyadı bilgilerinin, bir boşluk bırakıp kartın kullanılacağı aracın plakasının kısa mesaj olarak gönderilmesi yeterli olacak. Programdan kazanılan puanlar bir yıl boyunca geçerli olacaktır. BRC logolu BP Club Cardlar, sadece BRC yetkili servislerinden temin edilebilir.

  Kampanya Koşulları


  Bu Haber Hakkındaki Düşüncelerinizi Paylaşın!

  Üye olmadan yorum yapabilir, bu haber hakkındaki düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.
  Yazılan yorumlar hiçbir şekilde ototasarruf.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

  Bu Markaya Ait Diğer Konular
  Bu Marka İle İlgili Tüm Haberler

  BRC Regülatör Çeşitleri
  BRC Regülatör Çeşitleri

  BRC Regülatör, sıralı sistem regülatör, karbüratörlü sistem regülatör, genius max regülatör, tek nokta enjeksiyon regülatör hakkında bilgiler yer almaktadır.
  Devamını Oku »
  BRC Genius MB LPG Regülatör
  BRC Genius MB LPG Regülatör

  BRC Genius MB LPG Regülatör, Sequent 56, Sequent 24 MY07, Sequent 24.11, Sequent Plug & Drive, Sequent 32, Vale, Alba, SDI kitlerde kullanılır.
  Devamını Oku »
  BRC LDI Sistemi
  BRC LDI Sistemi

  ROMA da BRC nin LDI Sistemi resmi olarak duyuruldu ve sunumu yapıldı. Yaklaşık 400 kişinin katıldığı bu sunumda BRC LDI Sistemi nin temel özellikleri anlatıldı.
  Devamını Oku »

  Makaleler & Bilgiler
  Tümü »

  Yetkili Servis Listeleri

  LPG Montaj Fiyatları
  Ustaya Sor
  LPG Tasarruf Hesaplama Cetveli

  Önemli Bağlantılar