• İlan Ver
 • Soru Sor
 • Yetkili Servisler


 • Cangas Karbüratörlü Beyin (Regülatör)

  Cangas Karbüratörlü Beyin (Regülatör)

  Tarih: 29-12-2014

  Cangas Karbüratörlü Beyin (Regülatör) elektronik olarak kontrol edilir. Bu sayede gaz basıncı düzenlenerek motor içine homojen olarak buharlaştırılmış LPG gaz akışı sağlanır....

  İki odacıklı yapısı ile gaz basıncını düzenleyerek stabil gaz basıncı sağlar. Regülatör, aracın kendi soğutma sistemini kullanarak gazın likit halden gaz haline geçmesi için su ile ısıtma yöntemini kullanır. Araç rölantide çalışırken, gaz yolundan ayrı bir port sayesinde gaz akış debisi ayarlanabilir.

  Regülatör içine monte edilmiş, elektronik bir çalıştırıcı sayesinde motor istenen veya istenmeyen bir şekilde durdurulduğunda, gaz valflerinin kapatılıp gaz akışının kesilmesini sağlar.

  Cangas regülatörler patentli akıllı kompanzasyon sistemi ile, araç hareket yönüne göre enine bile monte edilse kusursuz gaz akışı sağlayacak şekilde dizayn edilmiştir. Araç güçlerine göre çeşitleri sunulmaktadır.

  Cangas Karbüratörlü Beyin Özellikleri


  Bu Haber Hakkındaki Düşüncelerinizi Paylaşın!

  Üye olmadan yorum yapabilir, bu haber hakkındaki düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

  Yazılan yorumlar hiçbir şekilde ototasarruf.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

  Makaleler & Bilgiler
  Tümü »

  Yetkili Servis Listeleri

  LPG Montaj Fiyatları
  LPG Tasarruf Hesaplama Cetveli
  Ustaya Sor
  OBDII Arıza Kodları Listesi

  Önemli Bağlantılar