• İlan Ver
 • Soru Sor
 • Yetkili Servisler


 • Atiker Otogaz Sistemleri İç Anadolu ve Karadeniz Bölge Bayileri

  Atiker Otogaz Sistemleri İç Anadolu ve Karadeniz Bölge Bayileri

  Tarih: 29-06-2015

  Atiker Otogaz sistemleri İç Anadolu ve Karadeniz bölgesi bayileri 21-24 Mayıs 2015 tarihleri arasında geleneksel yıl sonu toplantısında bir araya geldiler....

  İç Anadolu ve Karadeniz Bölge Distribütörü Yeni Üstün Otogazın düzenlemiş olduğu yıl sonu toplantısı için Konya’da bir araya gelen bayilerimiz öncelikle Atiker üretim Tesislerini gezerek yetkililerce bilgilendirildiler. Ardından Konya Mutfağını tadan misafirler hep birlikte Antalya’ya geçtiler.

  Atiker Otogaz Sistemleri İç Anadolu ve Karadeniz Bölge Bayileri

  Limak Limra / Kemer‘de yapılan yıl sonu değerlendirme toplantısının ardından çeşitli aktivitelerde gönüllerince eğlenen bayilerimiz, deniz ve güneşin tadını çıkartırken, birlik ve beraberlik örneği sundular.


  Bu Haber Hakkındaki Düşüncelerinizi Paylaşın!

  Üye olmadan yorum yapabilir, bu haber hakkındaki düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.
  Yazılan yorumlar hiçbir şekilde ototasarruf.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

  Bu Markaya Ait Diğer Konular
  Bu Marka İle İlgili Tüm Haberler

  Atiker ECU (Elektronik Kontrol Ünitesi)
  Atiker ECU (Elektronik Kontrol Ünitesi)

  Atiker ECU (Elektronik Kontrol Ünitesi) tüm sistemi kontrol edip yöneten bir beyindir. Su geçirmez ve motor ısısına dayanıklı bir muhafaza içerisindedir. 32 Bit data transferi sağlayan ve benzinden daha hızlı bir işlemci olan mikropresesöre sahiptir
  Devamını Oku »
  Atiker OBDII Özelliğinin Sıralı Otogaz Sistemine Katkısı
  Atiker OBDII Özelliğinin Sıralı Otogaz Sistemine Katkısı

  Atiker in OBD özellikli kitlerinin kullanıldığı montajlarda, sistemden alınan verim bir adım öteye taşınıyor. Bu sistem endirekt sıralı enjeksiyon sistemi kullanan modern araçlara uygulanabiliyor.
  Devamını Oku »
  Atiker Filtre
  Atiker Filtre

  Atiker Filtre, LPG Solenoid valfındaki filtreye ilave olarak gaz enjektörlerini korumak için sisteme ilave edilmiştir. Her 10.000 Km. de filitrenin içindeki elemanın değiştirilmesi tavsiye edilmektedir.
  Devamını Oku »

  Makaleler & Bilgiler
  Tümü »

  Yetkili Servis Listeleri

  LPG Montaj Fiyatları
  Ustaya Sor
  LPG Tasarruf Hesaplama Cetveli

  Önemli Bağlantılar