• 25-05-2024
  • 0 dak
  • 129
  • 0

Prins Dizel LPG Sistemi

Prins Dizel LPG Sistemi, dizel karışım sistemi sayesinde LPG, CNG veya LNG ile mazotu belli bir miktarda değiştirerek çift yakıtlı motorları dizel motorlara dönüştürmek için kullanılır.

Dizel LPG Sistemi Euro 3 ve üzeri  tüm dizel motorlar için uygundur. Bu alternatif yakıt sistemi dizel motorun belirli özelliklerine bağlı olarak, LPG, CNG veya LNG doğru miktarda enjeksiyon sağlamak için tamamen bilgisayar kontrollü CAN - Bus üzerinden ECU ile (salt okunur) iletişim kurar.

Örneğin motor hızı, turbo basıncı, enjekte edilen dizel miktarı, gaz pedalının pozisyonu, motor torku ve soğutucunun sıcaklığı gibi parametrelerden yararlanarak, sistem dizel ve LPG, CNG veya LNG arasında optimum dengeyi belirler.

Bu alternatif yakıt sisteminin tüm önemli parçaları OEM kalitesinde üretilmiş ve özellikle bu uygulamalar için tasarlanmıştır. Tüm bileşenler sıkı düzenlemeler ve sertifikalar ile uyumludur. Kompakt tasarıma sahip tüm bileşenlerin kurulumu çok kolaydır.

Prins Dizel LPG Sistemi hangi araçlarda kullanılıyor?

2014 Araç listesi için tıklayınız >

 

Yorum Yap

Üye olmadan yorum yapabilir, bu konu hakkındaki düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Yazılan yorumlar hiçbir şekilde ototasarruf.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.