• İlan Ver
 • Soru Sor
 • Yetkili Servisler


 • Landi Anahtar (Düğme)

  Landi Anahtar (Düğme)

  Tarih: 20-05-2013

  Landi Anahtar (Düğme) 5 LED li göstergesi sayesinde otogaz deponuzdaki LPG seviyesini gösterir. Gaz-benzin arası geçişlerini sağlar. Gaz bittiğinde sürücüyü sesli olarak uyarır....

  Sistemi elektronik olarak kontrol eder. Işıklı ve sesli ikazlar ile kullanıcıyı bilgilendirir. Aracın gaz ya da benzinde çalıştığı görülebilir. LPG tankındaki seviye sürekli olarak takip edilir. 

  LPG sisteminin çalışması, araç ile akuple olarak sürekli takip edilir. Herhangi bir hata durumunda sürücüye sesli ikaz vererek uyarır.


  Bu Haber Hakkındaki Düşüncelerinizi Paylaşın!

  Üye olmadan yorum yapabilir, bu haber hakkındaki düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.
  Yazılan yorumlar hiçbir şekilde ototasarruf.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

  Bu Markaya Ait Diğer Konular
  Bu Marka İle İlgili Tüm Haberler

  Landi Enjektör
  Landi Enjektör

  Landi Enjektörleri, düşük açma-kapama süresi ile optimum LPG enjeksiyonunu sağlar. Benzin enjektörlerinden alınan enjeksiyon sürelerinin LPG ECU'su tarafından işlenmesi sonucu optimum LPG enjeksiyon süreleri hesaplanır.
  Devamını Oku »
  Landi LPG Montaj Fiyatları 2019
  Landi LPG Montaj Fiyatları 2019

  Landi LPG montaj, LPG dönüşüm fiyatları. Landi LPG 2019 yılı güncel fiyat listesi. Listemiz sadece bilgi amaçlıdır. En güncel fiyatları distribütör firmadan öğrenebilirsiniz.
  Devamını Oku »
  Landi Regülatör
  Landi Regülatör

  Landi Regülatör, sıvı fazda gelen LPG yi gaz fazına çevirir. Yüksek buharlaşma kapasitesi ile ideal gaz debisi sağlamaktadır.
  Devamını Oku »

  Makaleler & Bilgiler
  Tümü »

  Yetkili Servis Listeleri

  LPG Montaj Fiyatları
  Ustaya Sor
  LPG Tasarruf Hesaplama Cetveli

  Önemli Bağlantılar