• İlan Ver
 • Soru Sor
 • Yetkili Servisler


 • Landirenzo Omegas LPG Kit

  Landirenzo Omegas LPG Kit

  Tarih: 08-10-2015

  Landirenzo Omegas LPG kit, Landirenzo’nun en gelişmiş teknolojilerini barındıran sektör lideri, üst segment sıralı otogaz dönüşüm kitidir....

  Landi Renzo'nun en iyi gaz sistemi, Tüm dünyada otomobil üreticilerinin kullandığı en popüler ürünüdür.

  Landirenzo üstün teknoloji laboratuvarlarının tüm imkanları kullanılarak, her aşaması tekrar düşünülüp tasarlanan "Landirenzo Omegas" aracınızla kusursuz uyum içinde çalışırken tasarruftan ödün vermez.

  Hız, hassasiyet, yüksek sıcaklıklara direnç ve sızdırmazlık için bileşenlerin özenle seçilmesi, sistemin en katı koşullarda sorunsuz çalışmasını sağlar. OMEGAS sistemi yüksek performans ve maksimum verimliliği garanti eder.

  OMEGAS LPG sistemi Euro 6 emisyon değerlerine uygundur.

  Tam ve doğru sistem teşhisi için K ve CAN protokolleri aracılığıyla OBDII bağlantısı sunar. LPG sisteminin kontrol ünitesi kısmi olarak benzin ECU'sunu yönetebilir.

  Gelişmiş Omegas LPG ECU’su ve Omegas LPG enjektörleriyle motor gücü yüksek araçlarda benzinden farksız sürüş konforu, maksimum yakıt tasarrufu ve minimum emisyon değerleri elde edilmesini sağlar.

  Omegas Sistemi, "Landirenzo Connect" akıllı telefon uygulamasını desteklemektedir. Uygulama, tüketim, otonomi, emisyon ve daha fazlası hakkında bilgi sağlar.

  48 pinli OBD ECU sistemi her koşulda kontrol ederek tam ve doğru çalışmasını sağlar. Entegre solenoid valfli tek kademeli regülatörü bulunur.

  Omegas 4 Silindir Broşür ►

  Omegas 8 Silindir Broşür 

   


  Bu Haber Hakkındaki Düşüncelerinizi Paylaşın!

  Üye olmadan yorum yapabilir, bu haber hakkındaki düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

  Yazılan yorumlar hiçbir şekilde ototasarruf.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

  Makaleler & Bilgiler
  Tümü »

  Yetkili Servis Listeleri

  LPG Montaj Fiyatları
  LPG Tasarruf Hesaplama Cetveli
  Ustaya Sor
  OBDII Arıza Kodları Listesi

  Önemli Bağlantılar