• İlan Ver
 • Soru Sor
 • Yetkili Servisler


 • Zavoli Alisei Enjeksiyonlu LPG/CNG Kitleri

  Zavoli Alisei Enjeksiyonlu LPG/CNG Kitleri

  Tarih: 19-02-2017

  Zavoli Alisei sıralı enjeksiyon sistemi, gaz enjeksiyon zamanlarını hesaplamaya ve herhangi bir motor çalışma koşullarında değerlerini en iyi şekilde kullanmaya yardımcı olan fiziksel bir model yazılım yapısına dayanmaktadır....

  Bu hesaplamalar, gaz enjeksiyon sürelerini fiziksel olarak değiştirmek için kullanılan motor devri, gaz basıncı, gaz sıcaklığı ve su sıcaklığı bilgileri ile tamamlanmış ve daha etkili hale getirilmiştir. Regülatör üzerine monte edilen su sıcaklık probu, motorun çalıştırılmasından sonra, bunlarla birlikte motorun çalıştırılmasından ve motor devri sonrasında geçen sürenin bir fonksiyonu olan benzin/gaz akış sinyali gönderir.

  Ayrıca sistem arıza giderme özelliklerini içerir ve arıza durumunda (aç-geri), otomatik olarak benzine geçer ve bileşenlerin hatasını belleğinde saklar. 2-3-4 ve 5-6-8-10 silindir motorları için iki versiyonda bulunan kontrol üniteleri mevcuttur.


  Bu Haber Hakkındaki Düşüncelerinizi Paylaşın!

  Üye olmadan yorum yapabilir, bu haber hakkındaki düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

  Yazılan yorumlar hiçbir şekilde ototasarruf.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

  Makaleler & Bilgiler
  Tümü »

  Yetkili Servis Listeleri

  LPG Montaj Fiyatları
  LPG Tasarruf Hesaplama Cetveli
  Ustaya Sor
  OBDII Arıza Kodları Listesi

  Önemli Bağlantılar