• İlan Ver
 • Soru Sor
 • Yetkili Servisler


 • BRC ALBA 32 - BRC ALBA PLUS LPG/CNG Kitleri

  BRC ALBA 32 - BRC ALBA PLUS LPG/CNG Kitleri

  Tarih: 30-07-2017

  BRC ALBA kitler, aracın performansını koruyarak en iyi sürüş konforu ve güvenilirliği sağlamak için sıralı sistem enjeksiyonlu araçlar için geliştirilmiştir....

  BRC'nin önceki gaz enjeksiyon sistemleri ile aynı temel özellikleri taşır. ALBA 32 kitler 3 ve 4 silindir araçlarda, ALBA PLUS kitler ise 5,6 ve 8 silindir araçlarda kullanılır.

  ALBA 32 kitler 16 bit -24 Mhz mikroişlemciye sahip FCI 32 (Sequent 32) ECU kullanır. ECU maksimum 4 enjektöre kadar kontrol edebilir. IPX9K sertifikalı, su geçirmezdir. Programlama için K-hattı üzerinden PC ile bağlantı kurar. KWP2000 ve CAN BUS 2.0 iletişim protokolünü destekler. OBD uyumu yoktur.

  Genlerini ve özelliklerini temel olarak BRC Platinum kitinden alan BRC Alba 32' de tek fark enjektördür. Enjektör harici parçaları aynı yapıya dayanan Alba 32 kit uzun ömürlü ve uygun maliyetli olması sebebiyle ticari taksilerin tercihi haline gelmiştir.

  Aynı zamanda kalitesi ve araç performansını koruyan yapısıyla plazalarda da "0" km araçların LPG dönüşüm işlemlerinde kullanılmaktadır.

  BRC Alba Plus LPG/CNG Kitleri

  ALBA PLUS kitler AEC-Q100, 32 Mhz mikroişlemcili FCI 64 ECU kullanır. 64 pin bağlantısı ile ECU alüminyum gövdeli, plastik kapaklı ve su geçirmez IPX9K standartlarındadır. Daha kolay kurulur ve kısa devreye karşı yüksek koruma sağlar. Kendi kendine kontrol özelliği ile istikrarı ve güvenilirliği sağlar. Farklı Rpm sinyallerinin alınmasına gerek yoktur. Maksimum 8 enjektöre kadar kontrol edebilir.

  Bu sistemlerde R67-01 setifikalı GP13 enjektör kullanılıyor. Enjektörler -20 ° C ÷ 120 ° C tüm sıcaklık aralıklarına dayanıklıdır. Aracın gücüne göre alternatif olarak Genius MB veya Genius MAX regülatör ile bütünleştirilebilir.

   

  1. ECU (ELEKTRONİK KONTROL ÜNİTESİ)

  Ağır kullanım koşulları ve yoğun trafikte bile uzun yıllar aracın verilerini doğru okuyabilen yapısıyla ECU BRC ER&GE ekibi tarafından özenle geliştirilmiştir. Hızlı, kaliteli ve teknolojik yapısıyla "0" km ticari araçların ve plazaların öncelikli seçim sebebi olmuştur.

   

  2. ENJEKTÖR

  BRC Alba 32 enjektörleri sessiz çalışma yapısıyla şehir içi kullanıma uygundur. En yoğun trafikte bile araçta herhangi bir performans kaybı oluşturmaz. Uzun ömürlü ve dayanıklıdır. Benzin enjektörleriyle aynı çalışma prensibine sahiptir.

   

  3. REGÜLATÖR

  Regülatörler kompakt yapılarıyla, kolay montaj imkanı sağlar. Her kullanıcı profiline ve araç tipine uyumludur. Sürüş koşulları fark etmeksizin performansı kesintisiz olarak aktarır. Sürüş kalitesinden ödün vermez, aracınızın çekişi düşmez.

   

  4. YAKIT SEÇİCİ ANAHTAR

  Küçük ebatlarda modern tasarımına entegre siren eklenmiştir. Aracınızın orjinalliğini bozmaz.


  Bu Habere Yapılan Yorumlar

  • AvatarHakan :
   Bulunduğu İl: Gaziantep                                      Tarih: 26-05-2018 00:19:40

   "Merhaba VW Passat 2.0 fsı araç LPG taktirmak istiyorum motor no e1*2001/116*0307"

  Daha Fazla Göster

  Bu Haber Hakkındaki Düşüncelerinizi Paylaşın!

  Üye olmadan yorum yapabilir, bu haber hakkındaki düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.
  Yazılan yorumlar hiçbir şekilde ototasarruf.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

  Bu Markaya Ait Diğer Konular
  Bu Marka İle İlgili Tüm Haberler

  BRC Sequent Plug and Drive CNG Kiti
  BRC Sequent Plug and Drive CNG Kiti

  BRC Sequent Plug and Drive (Tak ve Sür) kiti özel yazılımı ile 3-8 silindirli araçlarda kullanılmaktadır.
  Devamını Oku »
  BRC Sequent Plug and Drive LPG Kiti
  BRC Sequent Plug and Drive LPG Kiti

  BRC Sequent Plug and Drive (Tak ve Sür) kiti özel yazılımı ile 3-8 silindirli araçlarda kullanılmaktadır.
  Devamını Oku »
  BRC SDI Direkt Enjeksiyon LPG Kiti
  BRC SDI Direkt Enjeksiyon LPG Kiti

  BRC SDI Direkt Enjeksiyon LPG kiti, direkt enjeksiyonlu araçlarda uygulanan Sequent Gaz Fazı sistemidir.
  Devamını Oku »

  Makaleler & Bilgiler
  Tümü »

  Yetkili Servis Listeleri

  LPG Montaj Fiyatları
  Ustaya Sor
  LPG Tasarruf Hesaplama Cetveli

  Önemli Bağlantılar