• 0 dak
  • 357
  • 5

Cangas LPG Sistemleri

Cangas LPG Dönüşüm Sistemleri markasının ilk adımı 2010 yılında İzmir’de atıldı. Sektörünün en genç üyesi olan Cangas; geçmişten aldığı tecrübe ile araştırma ve geliştirme sürecini 2010 yılında tamamlamış, 2011 yılında da sektördeki yerini almıştır. Günümüzde pazarlama, üretim, satış ve satış sonrası hizmet süreçlerini başarıyla yürütmekte olan Cangas, yurtiçi ve yurt dışında büyümeye devam etmektedir.

Merkez ofisi İzmir’de bulunan Cangas, Türkiye genelinde 5 Bölge Bayiliği ve 200’ü aşkın satış ve servis noktası ile hizmet vermektedir. Yurtdışında halen Romanya, Tacikistan, Afganistan, Irak gibi ülkelere ihracat yapmakta, farklı ülkelere ihracat projeleri için yoğun çalışmalar sürdürmektedir.

Cangas üretimini, İzmir Pınarbaşı’nda sürdürmektedir. Sektöründeki Lpg ve Cng sistemlerinin fizibilitesini yapan, geleceğini değerlendirebilen ve bunun hızıyla yarışabilen genç ve dinamik bir yapıya sahiptir. Hali hazırda yakıt dönüşüm sistemleri sektöründe Lpg ve Cng dönüşüm sistemleri alanında faaliyetlerini sürdüren Cangas; gelişen teknoloji ve bilgi birikimini kullanarak, elektrik ve güneş enerjisi gibi alternatif enerji kaynaklarının kullanımına ilişkin gelişmeleri takip etmekte, ar-ge çalışmalarını sürdürmektedir.

Cangas LPG Dönüşüm Sistemleri

Cangas Otogaz Sistemleri ile ilgili ürün incelemeleri ve haberler için tıklayınız >

5 Yorum

Avatar
Turhan Yılmaz
14-06-2021 | Zonguldak

99 Megane1 2000 motor Cangas beyin değiştim enjeksiyonlu gaza geçtiği an stop ediyor ayar yapıldı yine aynı ısınınca.

Avatar
Lokman
15-12-2020 | Eskişehir

Toyota ae101 1.6 enjeksiyonlu aracıma tek noktaydı sıralı sisteme geçirdim ama berbat hiç tat anlamıyom hep bi problem pişman oldum 300-500 tl fazla verip başka bir marka taktırmadım diye.

Avatar
Cemal Can
11-08-2019 | Ankara

Arkadaşımın Doğan SL marka aracına Cangas taktırdık çok memnunuz neden mi? km de 30 kuruş yakan araç şimdi 15 kuruş yakıyor ve daha performanslı. İnanmayanları Ankara'ya davet ediyorum. İstedikleri gibi test yapabilirler. Yer Anfa Altınpark.

Avatar
òner
17-05-2018 | Elazığ

Arkadaşlar aranızda tek nokta enjeksiyondan Cangas tam sıralı enjeksiyona çeviren varmı varsa nasıl bir performansa sahip olduğunu yazabilirmi teşekkürler.

Avatar
Mümin Yıldız
09-10-2017 | İzmir

Merhaba ben Ford Taunus aracıma cangas marka kit taktırdım fakat daha önceki aldesa marka kite göre yakıt tüketimi fazlalaştı bunun sebebi nedir?

Yorum Yap

Üye olmadan yorum yapabilir, bu konu hakkındaki düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Yazılan yorumlar hiçbir şekilde ototasarruf.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.