• 2 dak
  • 298
  • 10

Baykan Otogaz Sistemleri

Baykan Otogaz Sistemleri 1998 yılından beri otogaz sektöründe faaliyet göstermektedir. Avrupanın alternatif yakıt sistemleri üretiminde teknolojik üstünlüğü ve tecrübesi kabul görmüş İtalyan üreticilerle çalışmalar yapmıştır. İthalat ile başlayan ticari serüven, kendi markası "BAYKAN" ile LPG Dönüşüm Sistemleri üreticisi, kurumsal bir firma olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

1998 Yılında İtalyan markası Longas Türkiye Distribütörlüğü ile sektöre adım atan BAYKAN Otogaz, 2005 yılından itibaren kendi markası ile sektöre giriş yapmıştır.

Karbüratörlü ve sıralı sistem LPG kitleri üretimi mevcuttur. Yurtiçinde yaklaşık 250.000 araç Baykan LPG Sistemleri ile tasarruf sağlamaktadır. Yurtdışında ise başta Tayland, Filipinler, Sırbistan, İngiltere, Belçika ve İran olmak üzere birçok ülkeye ihracat gerçekleştirmektedir.

Bugün, Türkiye üzerinde bir çok ilde güçlü bir bayi ağı sistemi vardır.

Baykan Otogaz Sistemleri'nin Besta Otomotiv'e Devredilişi

BESTA OTOMOTİV, LPG & CNG Alternatif Yakıt Sistemleri üretimini yapmak, ürünlerini yurtiçi ve yurtdışı pazarlarında satış ve organizasyonlarını yapmak üzere, Nisan 2009 yılında kurulmuştur.

1998 yılında Baykan Otogaz Sistemleri Ltd. Şti. tarafından üretilen “Baykan Otogaz Sistemleri” markası, satış hakları şirketimizce devir alınmıştır.

Besta Otomotiv, Baykan markası ve bu markanın kazandırmış olduğu tecrübeleri ve bilgi birikimi ile birleştirerek, uluslararası standartlarda üretim yapan, sıralı otogaz sistemleri üreticisi kurumsal bir firma olarak, sektördeki hak ettiği yerini almıştır.

Deneyimli uzmanlarla kadrosunu genişleterek üniversite işbirliği ile yurt dışı ve yurt içi pazarlar için ürün geliştirme çalışmalarını hızlandıran ürün ve hizmet kalitesini, gelişen otomotiv teknolojileriyle bir arada tutarak en iyiyi üretmek için AR-GE çalışmalarını başarıyla sürdürmektedir.

Kurumsal standartlarından ödün vermeyen BESTA OTOMOTİV, insan kaynakları yatırımlarını, yaptığı firma içi teknik ve yönetim eğitimleri ile organize etmekte, bayi çalışanları için programlı uygulama eğitimlerine hız vermektedir. Bu sayede sektöre artı değer katmakta öncü olmayı; müşterileri ve potansiyel bayileri için LPG sektöründe tercih edilen bir firma olmayı hedeflemiştir. Üretimde otomasyona önem veren ve kalite standartlarını arttırarak kaliteye önem veren tedarikçi firmalarla çalışmayı ilke edinmiştir.

Koşulsuz müşteri memnuniyetini hedef edinen, BESTA OTOMOTİV yurt içinde her ilde en az bir yetkili servis hedefiyle bayi ağını genişleterek güçlendirmeye devam etmekte, satış sonrası tam bir müşteri memnuniyetini ve eksiksiz hizmeti, nihai hedef olarak görmektedir.

Baykan Otogaz Sıralı LPG Sistemi

Baykan Otogaz Sistemleri ile ilgili ürün incelemeleri ve haberler için tıklayınız >

10 Yorum

Avatar
Talip
18-04-2023 | Erzurum

Erzurumda da yok sistemi değiştirecem mecbur

Avatar
Fatih
03-08-2020 | Antalya

Müşteri memnuniyeti demişler bir de. Hani muhatap kim? Baykan programı hiç bir yerde yok. Yetkilisi bile değiştirelim bunu diyor.

Avatar
Erdoğan
03-04-2019 | Ordu

Baykan marka program bulamıyorum bana yardımcı olursanız sevinirim

Avatar
Ramazan
29-08-2018 | Muğla

Programı bulup ayar yaptıramıyorum. Nasıl markaymış. Bilgisi olan arkadaşım varsa yardımcı olabilirmi?

Avatar
Erdal
24-07-2018 | Bitlis

Benim aracimdada longas var ama yakıt düğmesi arızalı aradım bulamadım uyum sağlayan başka marka yakıt düğmesi varsa yardımcı olursanız sevinirim

Avatar
Kenan Öz
15-04-2018 | Samsun

Piyasada kablosu ve programı satılıyor. Ben alıp ayarını kendim yaptım.

Avatar
Özcan Bankaoğlu
21-03-2018 | İstanbul

Baykan-longaz marka lpg sistemine sahip aracım var ama bakımını nerde yaptırabilirim ? yardımcı olursanız sevinirim.

Avatar
Mehmet Demir
13-09-2017 | Uşak

Tokatlı murat kardeşin sıkıntısından bende de var istanbulu aradım kapandı diyorlar çözüme ulaşan varsa yardımcı olsun

Avatar
Murat
26-04-2017 | Tokat Merkez

Aracım 2000 model enjeksiyonlu. Aldığım zaman araçta Baykan marka LPG vardı ve şu an benzinden gaza geçtiğinde rölanti düşüyor ve gaz yemiyor. Yaptırmak istiyorum ama işin garip tarafı bu marka Tokat merkez de hiç bir yerde yok. Bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim.

Avatar
Doğan
14-06-2016 | Ankara

Aracı 2006 model ve LPG Baykan olarak takıldı. Şimdi ise gaz kesiyor. Usta beyin değişecek diyor. Parçanın sıfırı olmadığı için komple değiştirip başka marka takmak istiyor. Ben çok memnundum Baykan'dan ne yapacağımı bilmiyorum. Yardımcı olun lütfen.

Yorum Yap

Üye olmadan yorum yapabilir, bu konu hakkındaki düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Yazılan yorumlar hiçbir şekilde ototasarruf.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.