• 2 dak
  • 64
  • 1

Gain&Go Yakıt Tasarruf Çipi

Gain&Go Yakıt Tasarruf Çipi, benzinli ve dizel tüm binek araçlarda, motosikletlerde, kamyonlarda, otobüslerde, teknelerde ve jeneratörlerde yani tüm içten yanmalı motorlarda kullanılabilir. Gain & Go özel bir metal alaşıma özel bir frekans sabit olarak yüklenerek yapılmıştır.

Skalar Frekans Yükleme Tekniği özel bir teknoljidir. Ürünün dış zarfı sert plastik epoksi olup depo içerisinde kanallara girtmesini önlemek ve frekansın doğal yayılımını sağlamak için yakıt içinde yuvarlanabilmesi düşünülerek geliştirilmiştir. Gain&Go yakıta dokunduğu andan itibaren 15 dakika içerisinde bu frekansa tabi kalmış yakıtın optimum yanması sayesinde birçok faydayı ortaya çıkarır.

Gain&Go Yakıt Tasarruf Çipi Faydaları Nelerdir?

Kullananların %95'i (*)

  • Motorun çalıştırıldıktan itibaren yarım saat içerisinde %70 daha yumuşak çalıştığını,
  • Yine 30 dakika içerisinde ataklık (hızlanma/hızı koruma) %60-70 oranında arttığını,
  • Karbon emisyonu ve siyah duman atmanın %30-60 oranında azaldığını,
  • Yakıt tüketiminde aracın ve motorun durumuna bağlı olarak %10 - %35 oranında  tasarruf sağladığını, yani bir depoda %10 - %35 daha fazla yol yaptıklarını bildirmişlerdir.

* Sonuçlar aracın aksam verimliliği, motorun yorgunluğu ve bakım durumuna ve devir, yol ve yük durumuna göre değişiklik gösterebilir.

Gain&Go Diğer Tasarruf Cihazlarından Farkı Nedir?

Daha önce yakıt tasarrufu ile ilgili çok şey denendi olmadı dediğinizi duyuyorum. Katkı maddeleri, beyin çipleri. Gain&Go araba üreticileri ile yarışmıyor, benzin ya da dizel kullandığınız sıvı yakıtın verimliliğini arttırıyor. Hem de defalarca kullanma zorunluluğu olmadan.

  • Tasarruf ettiğiniz parayı başka birisine ödemiyorsunuz. Biz adilce paylaşıyoruz, bir kere alıyorsunuz ve yıllarca kullanıyorsunuz.
  • Yakıta karışan hiçbir kimyasal olmadığı için sistemde problem yaratacak hiçbir komplikasyon riski yok.
  • Çip dediğimize bakmayın, arabanızın ana beynine müdahale edip onu üreten mühendislerin optimize etmeye çalıştığı performans-yakıt dengeleriyle oynamıyoruz. Sadece yakıtın kalitesini artırıyor, sisteminizin verimliliği ölçüsünde tasarruf sağlıyoruz.

Gain&Go Nasıl Kullanılır?

Gain&Go silindir çipinizi yakıt tankının içine ve her zaman dibe değecek şekilde atın. Çoğu binek aracın yakıt tankında yakıt süzgeci olduğu için aracınızın modeline göre varsa şamandra kapağından veya havalandırma valfinden depo içine atılabilmektedir.

Gain & Go'nun daha sonra başka bir araçta kullanılması ya da bir nedenle depo dışına çıkarılması isteniyorsa en baştan bir olta misinası kullanılarak içeri konulan kapak civarında bir yere bağlanması veya bir mıknatıs yardımıyla ucunun tutturulması da mümkündür. Bu şekilde kullanmak isteyenler servislerine danışarak tavsiye alabilirler.

Her 40 litre yakıt depo hacmi için bir adet Gain&Go kullanmanız önerilmektedir.

30-50 litre için 1 adet
50-80 litre için 2 adet
80-120 litre için 3 adet kullanılması gerekmektedir.

1 Yorum

Avatar
Serkan
10-04-2021 | Aksaray

Merhaba ben ürünü nasıl, nereden kaç TL den alabilirim? Tel 5063843211 bilgi verirseniz sevinirim teşekkürler.

Yorum Yap

Üye olmadan yorum yapabilir, bu konu hakkındaki düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Yazılan yorumlar hiçbir şekilde ototasarruf.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.