• İlan Ver
 • Soru Sor
 • Yetkili Servisler


 • Ecogas Alternatif Yakıt Sistemleri

  Ecogas Alternatif Yakıt Sistemleri

  2000 yılından günümüze otogaz sektöründe faaliyet gösteren Ecogas Alternatif Yakıt Sistemleri, 2018 yılında Özsoy LPG tarafından satın alınmıştır. Benzinli araçların LPG dönüşümünde kullanılmak üzere tasarlanan ürünlerimiz, yüksek kalite standartlarında üretilmektedir....

  1998 yılından beri otogaz sektöründe olan ve İzmir'in Buca ilçesinde faaliyet gösteren Özsoy LPG, günümüze kadar yaklaşık 50.000 aracın LPG montajına imza atmıştır. LPG montajının yanı sıra, otogaz yedek parça satışı, bakım ve arıza tespiti, ECU tamiri ve marinegas montaj hizmetleri veren Özsoy LPG, İzmir'in ve ülkemizin en büyük ve en kapsamlı otogaz şirketlerinden biridir. Şirketimizin en önemli politikası, kaliteli ve yenilikçi ürünler sunarak müşteri memnuniyetini en üst seviyede sağlamaktır.

  Sıralı ve karbüratörlü sistem teknolojisine sahip araçlara uygulanabilen Ecogas Alternatif Yakıt Sistemleri, uluslararası kalite ve güvenlik normlarına uygun olarak üretilmektedir. TSE Belgesinin yanı sıra uluslararası kalite standardı olan ISO 9001 ve LPG sektörünün Avrupa Kalite ve Güvenlik Standardı kabul edilen ECE-R 67.01 sertifikasına sahiptir. İmal edilen tüm ürünler %100 kalite ve güvenlik testlerine tabi tutulmaktadır. 3, 4, 5, 6 ve 8 silindirli araçlara uygun montaj kitlerimiz bulunmaktadır.

  Üretim esnasında kullanılan tüm ekipmanlarımız en modern ve yüksek teknoloji standartlarındadır. Mühendis ekibimiz ve başarılı AR-GE çalışmalarımız ile sürekli kendimizi geliştiriyor ve yeniliyoruz. Sürekli büyümeyi ve gelişmeyi kendine misyon edinen şirketimiz, her geçen gün bayi sayısını arttırarak müşterilerine daha iyi hizmet vermeyi hedeflemektedir.

  Günümüzde montaj, pazarlama, üretim, satış ve satış sonrası hizmet süreçlerini başarıyla yürütmekte olan şirketimiz, yurtiçi ve yurt dışında büyümeye devam etmektedir. LPG montajı ve yedek parça satışı ile başlayan ticari serüvenimiz, kendi markamız olan "ECOGAS" ile devam etmektedir.

  Ecogas ve Özsoy ailesi olarak ticaretin sağlam temelini "karşılıklı güven" ilişkisinin oluşturduğunu biliyoruz. Bunu, en önemli değer olarak kabul ediyor ve her zaman bu yolda hareket ediyoruz.

   

  Ecogas Alternatif Yakıt Sistemleri

  Sektörün önde gelen isimlerinden ve 20 yıllık tarihe ve tecrübeye sahip ECOGAS Alternatif Yakıt Sistemleri'ni yakından tanıyalım.

  Ecogas Alternatif Yakıt Sistemleri 2000 yılında Ankara‘da kuruldu.

  2001 yılının başında ilk venturi sistem LPG regülatörünü üretti.

  2002 ECOGAS, enjeksiyonlu araçlar için ilk Lambda Kontrol Sistemi'ni piyasaya sürdü.

  2005 yılında ECOGAS, Türkiye‘nin en çok bilinen karbüratörlü LPG kiti markası oldu.

  2007 yılında ise ECOGAS, Faster Sıralı Enjeksiyon LPG Dönüşüm Sistem Kitini üretmeye başladı.

  2018 yılında yönetim ve üretim tesisinde değişikliğe gidilerek ECOGAS; İzmir merkezli Özsoy LPG bünyesinde üretim ve Ar-Ge faaliyetlerine devam etmeye başladı.

  2020 yılında ise ECOGAS köklü Ar-Ge ve inovasyon çalışmalarını hayata geçirdi. Otogaz dönüşüm sektöründe uluslararası ve yerli teknoloji, üretim çözüm ortakları ile güçlü bir tedarik organizasyon alt yapısı oluşturdu.

  2021 yılında ECOGAS; yenilenen alternatif yakıt sistemleri ve bileşenlerini Türkiye pazarına oluşturduğu satış ağı ile yeniden sundu.

  Tüm ECOGAS ürünleri uluslararası ürün kalite sertifikasına (ECR 67-01) sahiptir. Otomobil sahipleri ECOGAS ürünlerini gönül rahatlığıyla kullanabilirler.

  Ürün ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bizi her zaman arayabilirsiniz.

  Özsoy LPG Dönüşüm Sistemleri

  www.ecogas.com.tr - (0850) 225 07 75

  Ecogas Alternatif Yakıt Sistemleri ile ilgili ürün incelemeleri ve haberler için tıklayınız ►

  Önemli Not: Ototasarruf.com sitesinde yayınlanan ürün tanıtım yazıları üretici, ithalatçı veya satıcı firmaların görüşleri olup, bilgilendirmek amacı ile kullanılmaktadır.

  Bu Ürün Hakkındaki Düşüncelerinizi Paylaşın!

  Üye olmadan yorum yapabilir, bu ürün hakkındaki düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

  Yazılan yorumlar hiçbir şekilde ototasarruf.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

  Makaleler & Bilgiler
  Tümü »

  Yetkili Servis Listeleri

  LPG Montaj Fiyatları
  LPG Tasarruf Hesaplama Cetveli
  Ustaya Sor
  OBDII Arıza Kodları Listesi

  Yakıt Tasarruf Cihazları
  Tümü »

  Torqmax Dizel LPG Sistemi Torqmax Dizel LPG Sistemi

  Dizel motorlar için geliştirmiş bir alternatif yakıt sistemidir. Bu sistemde dizel yakıtı belirli oranlarda kı...»


  Hidrojen Kit Yakıt Tasarruf Cihazı Hidrojen Kit Yakıt Tasarruf Cihazı

  Devrim yaratan bir yakıt tasarruf cihazı olmakla beraber, ekonominiz için son derece faydalı bir üründür. Bili...»


  GPX Energy Plus Yakıt Tasarruf Cihazı GPX Energy Plus Yakıt Tasarruf Cihazı

  Hem Evinizde, Hem de Aracınızda Yüksek Yakıt Maliyetine Son! GPX Plus sıvı ve gazlı yakıtlarda çalışma esnasın...»


  Tartarini LPG Sistemleri Tartarini LPG Sistemleri

  Tartarini Auto Gas Equıpments ana ofisi; Castel Maggiore de 15.000 metrekarelik ve teknoloji bakımından çok mo...»


  Önemli Bağlantılar