• İlan Ver
 • Soru Sor
 • Yetkili Servisler


 • Lima Otogaz Sistemleri

  Lima Otogaz Sistemleri

  Lima otogaz sıralı sistemleri; Avrupa alternatif yakıt sistemi üreticilerinin bir araya gelip, geliştirdikleri yüksek kalite standartlarına sahip sıralı otogaz sistemidir. Bu ürün uzun yılların vermiş olduğu bilgi birikimi ve uzmanlık sayesinde geliştirilmiştir....

  Lima otogaz sıralı sistemleri yine dünya'nın en kaliteli sıralı otogaz sistemi markası olan prins fabrikasında üretilmekte olup aynı kalite ve teknik özelliklere sahip bir üründür. bilindiği üzere Prins markası enjeksiyonlu araçlarda lpg sıralı sistemini uygulayan dünyada ilk firmadır ve dünya üzerinde hem kalite hem de teknik anlamda önemli bir yere sahiptir.

  20 yılı aşkın tecrübesi ve deneyimiyle motor teknolojilerini yakından takip ederek en kaliteli ürünlerini geliştiren Prins, bu bilgi birikimini ve tecrübesini Lima markasında da aynen uygulamıştır.

  Dünyanın en pahalı lpg sıralı otogaz sistemi olan bu ürünü, daha fazla araç kullanıcısına ulaşmak amacıyla Prins ile aynı teknik özelliklere sahip ve fiyatı Prins'den çok daha ekonomik olan Lima markasını kendi fabrikalarında, dünya lpg piyasasına sunmaya 1 yıl önce başlamıştır. İlk deneme montajları 1 yıl önce araç kalitesi ve teknoloji zenginliği sebebiyle İngiltere de başlamış ve Prins'in “B” ürünü olarak lanse edilmiştir.

  1 yıl kadar kısa bir süre içerisinde kendisini öncelikle İngiltere, Almanya, Belçika, Hollanda olmak üzere Avrupa'nın lpg sanayisi olarak bilinen İtalya da bile büyük başarılara imza atmıştır.

  Lima markası şimdi de Avrupa'nın 2. en büyük lpg pazarı olan Türkiye 'de Lima Türkiye adı altında faaliyete geçmiş olup Prins markası ile aynı teknik ve kalite özelliklerine sahip bu ürünü Türk tüketicilerinin hizmetine sunmuştur. Prins'in yüksek teknolojisine ve üstün kalitesine artık daha ucuza Lima markası ile sahip olabileceksiniz .

  Lima Otogaz Sistemleri ile ilgili ürün incelemeleri ve haberler için tıklayınız >

  Önemli Not: Ototasarruf.com sitesinde yayınlanan ürün tanıtım yazıları üretici, ithalatçı veya satıcı firmaların görüşleri olup, bilgilendirmek amacı ile kullanılmaktadır.

  Bu Ürün Hakkındaki Düşüncelerinizi Paylaşın!

  Üye olmadan yorum yapabilir, bu ürün hakkındaki düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

  Yazılan yorumlar hiçbir şekilde ototasarruf.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

  Makaleler & Bilgiler
  Tümü »

  Yetkili Servis Listeleri

  LPG Montaj Fiyatları
  LPG Tasarruf Hesaplama Cetveli
  Ustaya Sor
  OBDII Arıza Kodları Listesi

  Yakıt Tasarruf Cihazları
  Tümü »

  Ultimate Cell Yakıt Tasarruf Cihazı Ultimate Cell Yakıt Tasarruf Cihazı

  Ödüllü, yenilikçi ve lider Ultimate Cell teknolojisi benzin, mazot ve LPG'li araçlarla uyumlu çalışır. Ultimat...»


  FBR LPG/CNG Sistemleri FBR LPG/CNG Sistemleri

  Son zamanlarda yeni bir LPG/CNG sistemi TV kanallarında, dizi sponsorlarında sık sık karşımıza çıkıyor. Özelli...»


  KME Otogaz Sistemleri KME Otogaz Sistemleri

  KME LPG ve CNG Sistemleri 1993 yılından beri otogaz sistemleri konularında en iyi çözümler sağlayan Polonyanın...»


  GPX Energy Plus Yakıt Tasarruf Cihazı GPX Energy Plus Yakıt Tasarruf Cihazı

  Hem Evinizde, Hem de Aracınızda Yüksek Yakıt Maliyetine Son! GPX Plus sıvı ve gazlı yakıtlarda çalışma esnasın...»


  Önemli Bağlantılar