• İlan Ver
 • Soru Sor
 • Yetkili Servisler


 • Ecogas Alternatif Yakıt Sistemleri

  Ecogas Alternatif Yakıt Sistemleri

  2000 yılından günümüze otogaz sektöründe faaliyet gösteren Ecogas Alternatif Yakıt Sistemleri, 2018 yılında Özsoy LPG tarafından satın alınmıştır. Benzinli araçların LPG dönüşümünde kullanılmak üzere tasarlanan ürünlerimiz, yüksek kalite standartlarında üretilmektedir....»

  Devamını Oku »


  Nazorati Otogaz Sistemleri

  Nazorati Otogaz Sistemleri

  Nazorati Otogaz Sistemleri, otogaz sektöründe 15 yılı aşkın deneyime sahip profesyoneller tarafından kurulmuş bir şirkettir. Şirket, alternatif yakıt dönüşüm sistemleri için yüksek kalitede ürünler tasarlamakta ve üretmektedir. Araştırmacı ve yenilikçi ruha sahip olan şirket sektörde söz sahibi olmak için sürekli kendini yenilemektedir. ISO 9001: 2008 kalite normlarına göre üretim yapan Nazorati, üretim esnasında en modern ve yüksek teknoloji ekipmanlar kullanmaktadır....»

  Devamını Oku »


  Emer Alternatif Yakıt Sistemleri

  Emer Alternatif Yakıt Sistemleri

  Bir Westport Fuel Systems şirketi olan Emer, motorlar için yüksek performans, güvenlik ve konfor sunan, alternatif yakıt sistemlerinde uzmanlaşmış küresel bir üretici firmadır. Temiz bir gelecek adına, düşük emisyon değerlerine sahip araçlarla optimum performans sunmak, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlamak ana misyonudur. FCA Group (Fiat Chrysler Automobiles), VW Group, CNHi Group, Maruti Suzuki, Gaz Group ve Isuzu gibi dev otomotiv üreticilerinin OEM tedarikçisidir....»

  Devamını Oku »


  Gain&Go Yakıt Tasarruf Çipi

  Gain&Go Yakıt Tasarruf Çipi

  Gain&Go Yakıt Tasarruf Çipi, benzinli ve dizel tüm binek araçlarda, motosikletlerde, kamyonlarda, otobüslerde, teknelerde ve jeneratörlerde yani tüm içten yanmalı motorlarda kullanılabilir. Gain & Go özel bir metal alaşıma özel bir frekans sabit olarak yüklenerek yapılmıştır. Skalar Frekans Yükleme Tekniği özel bir teknoljidir. Ürünün dış zarfı sert plastik epoksi olup depo içerisinde kanallara girtmesini önlemek ve frekansın doğal yayılımını sağlamak için yakıt içinde yuvarlanabilmesi düşünülerek geliştirilmiştir....»

  Devamını Oku »


  Supertech Yakıt Tasarruf Cihazı

  Supertech Yakıt Tasarruf Cihazı

  5 yıl garantili, 10 yıl kullanım ömrü olan ve istendiğinde sökülüp takılabilen Supertech Yakıt Tasarruf Cihazı. Benzinli ve dizel araçlarda kullanılır. Supertech® Genius of the Tank yakıt tankının içerisinde herhangi başka bir bağlantı olmaksızın tek başına çalışan, egzoz emisyon değerlerini düşüren ve yakıtta %5 ile %12 arasında tasarruf sağlayan, çevre dostu, nano teknolojik bir üründür....»

  Devamını Oku »


  Tecfabric Hidrojen Yakıt Tasarruf Cihazı

  Tecfabric Hidrojen Yakıt Tasarruf Cihazı

  Tecfabric HHO teknolojimizi kullanarak yakıt tüketimini azaltın! Bugün harcadığınız yakıtın % 30'una kadar tasarruf etmek ister misiniz? Şimdi, aracınızdaki yakıt tüketimini çok düşük bir maliyetle azaltmanızı sağlayan bir cihaz var. Kendi aracınızda anlık üretilen hidrojen ile normal yakıtınızı aynı anda kullanın....»

  Devamını Oku »


  VGT Vakum Gücü Teknolojisi

  VGT Vakum Gücü Teknolojisi

  Vakum Gücü Teknolojisi (VGT) yakıt tasarrufu sağlayan bir performans cihazıdır. VGT bir buluş ve her buluş gibi ezber bozuyor. Daha temiz bir hava için VGT... Motorlu taşıtlardan kaynaklanan emisyonlar, sadece küresel ısınmayı tetiklediği için değil, aynı zamanda ozon tabakasını deforme ettiği ve birçok canlı organizmaya zarar verdiği için, çevrecilerin ve toksikologların dikkatini çekmeye devam etmektedir. Dünya genelinde kullanımda olan taşıt sayısı arttığından, motorlu taşıt emisyonlarının çevre ve ekosistem üzerindeki etkilerini azaltmak için, motorların yeniden dizaynı dâhil birçok düzenleme yapılmaktadır....»

  Devamını Oku »


  Ekomotor Yakıt Tasarruf Cihazı

  Ekomotor Yakıt Tasarruf Cihazı

  Ekomotor Yakıt Tasarruf Cihazı, tüm benzinli, dizel ve LPG'li araçlarda şehiriçi %15, şehirdışı %25'e varan yakıt tasarrufu sağlar. Ülkemizde ortalama akaryakıt tüketimi benzinde 9 milyon, motorinde ise 64 milyon litredir. Hızla yükselen akaryakıt fiyatları sürücülerin ceplerini ciddi anlamda yakıyor. Artan yakıt giderleri neticesinde sürücüler, araçlarında yakıt tasarrufu yapabilmek için alternatif arayışlar içerisine giriyorlar....»

  Devamını Oku »


  Feroni LPG/CNG Otogaz Sistemleri

  Feroni LPG/CNG Otogaz Sistemleri

  Feroni Sıralı Otogaz Sistemleri LPG sektöründe toptancı olarak faaliyetine başladı. Kuruluşundan çok kısa bir süre sonra firma yerli ve yabancı pek çok tanınmış markanın yetkili distribütörlüğünü alarak iş hacmini büyüttü. Uzun yıllar LPG sektöründe toptancı olarak faaliyet gösterdikten sonra, piyasada kaliteli yerli ürün eksikliği olduğuna inandığımızdan kendi markamızla kendi ürünlerimizin imalatına başlamaya karar verdik....»

  Devamını Oku »


  Versus Otogaz Ekipmanları

  Versus Otogaz Ekipmanları

  Polonya merkezli bir şirket olan Versus, 1991 yılından bu yana LPG dönüşüm sektöründe faaliyet göstermektedir. Herhangi bir iş gelişiminde sınırlamaların olmaması gerektiğine kuvvetle inanan VERSUS, ürünlerini keşfetmek için, dünyanın her yerinden otomotiv sektöründe faaliyet gösteren potansiyel ortaklarını davet ediyor....»

  Devamını Oku »


  İlan Verenler
  Tümünü Gör »

    

  Yetkili Servis Listeleri

  Makaleler & Bilgiler
  Tümü »

  LPG Montaj Fiyatları
  LPG Tasarruf Hesaplama Cetveli
  Ustaya Sor
  OBDII Arıza Kodları Listesi

  Ürünler
  Tümü »