• 25-05-2024
  • 0 dak
  • 156
  • 0

Ecogas Ø315/30 Silindir Şamandıra

Ecogas Ø315/30 Silindir Şamandıra, yeni OEM gereksinimlerini karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. Paslanmaz çelikten üretilen valfler filtreli veya filtresiz olarak satılmaktadır.

(Multivalf) LPG tankına yakıtın dolumunu sağlar. Doluluk oranı % 80’e ulaştığında valfi kapatır. Regülatöre likit haldeki LPG akımını sağlar ve tehlike anında emniyet valfini kapatarak LPG ile oluşabilecek riskleri ortadan kaldırır.

LPG tankında yakıt seviyesini gösteren çoklu valftir. Giriş çıkış noktaları üzerinde emniyet için bir adet kapatma vanası yer almaktadır. Multivalf üzerinde ki sensör ile tank içerisindeki yakıt miktarını sürücü mahallindeki elektronik yakıt seçici anahtar yardımıyla (anahtar üzerindeki ledlerle) görmek mümkün olmaktadır. Tankın genleşmesi durumunda emniyet valfi açılır hatta gerektiğinde ikinci emniyet valfi devreye girer. Bu özellik de sistemin ve aracın güvenliğini sağlar.

Ecogas multivalflerinin, 0° - 30° - 90° silindirik ve 0° - 30° simit tanklara uygun modelleri mevcuttur ve bu ölçüdeki tanklara göre üretim imkanı vardır.

Yorum Yap

Üye olmadan yorum yapabilir, bu konu hakkındaki düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Yazılan yorumlar hiçbir şekilde ototasarruf.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.