• İlan Ver
 • Soru Sor
 • Yetkili Servisler


 • Ramses Gaz Filtresi

  Ramses Gaz Filtresi

  Tarih: 27-07-2013

  Ramses Filtre, gazın filtrelenmesi sistemin sağlıklı çalışabilmesi için önem arz eder. LPG li araçların her 10.000 km de, CNG li araçların 15.000 km de bir mutlaka değiştirilmesi gerekir....

  Aksi takdirde filtrelenmeyen pislikler filtrenin çalışma disiplinini bozar. Böylelikle silindirlere gaz gidememe yahut noksan gaz gitmesine sebebiyet verir. Bu durum ise oldukça pahalı masraflara yol açar.


  Bu Haber Hakkındaki Düşüncelerinizi Paylaşın!

  Üye olmadan yorum yapabilir, bu haber hakkındaki düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.
  Yazılan yorumlar hiçbir şekilde ototasarruf.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

  Bu Markaya Ait Diğer Konular
  Bu Marka İle İlgili Tüm Haberler

  Ramses Regülatör Godzilla 06
  Ramses Regülatör Godzilla 06

  Ramses Regülatör mühendisleri daha fazla suyu içerisinde döndürüp daha fazla yoğunlaşmasına sebeb sağlayacak Godzilla 06 tiplemesini ürettiler. Regülatör hem basınç düşürme hemde buharlaştırma görevini üstlenen bir ekipmandır.
  Devamını Oku »
  Ramses Isı Sensörü
  Ramses Isı Sensörü

  Ramses Isı Sensörü yalnızca sıralı otogaz dönüşüm kitlerinde bulunur. İçerisinde NTC denilen bir malzeme kullanılır. Regülatör ısısı ve gaz ısısı okunmasında kullanılır.
  Devamını Oku »
  Ramses Gaz Kesici (Gaz Valfi)
  Ramses Gaz Kesici (Gaz Valfi)

  Ramses Gaz Kesici (Gaz Valfi); Gaz valfleri gaz akışını kesen malzemelerdir. Ramses tarafından üretilen gaz valfleri, emniyetli sızdırmama özelliğine sahip olup yüksek basınç testlerini başarıyla aşmıştır.
  Devamını Oku »

  Makaleler & Bilgiler
  Tümü »

  Yetkili Servis Listeleri

  LPG Montaj Fiyatları
  Ustaya Sor
  LPG Tasarruf Hesaplama Cetveli

  Önemli Bağlantılar