• İlan Ver
 • Soru Sor
 • Yetkili Servisler


 • Gasitaly Ultra 360° Filtre

  Gasitaly Ultra 360° Filtre

  Tarih: 16-05-2014

  Gasitaly Ultra 360° Filtre, yüksek kaliteli malzemelerden imal edilmiştir. Bu tip filtre yakıt içerisindeki pisliği alt kısma hapseder ve pisliklerin enjektörlere gitmesini önler....

  Özellikle hassas enjektörler için önerilir. Filtre, kağıt veya bulpren malzemeden çok daha iyi filtreleme yetenekleri sunan polyester ile donatılmıştır.

  Filtreye giren gaz dönerek tabana doğru yönlendirilir. Döner hareket, merkezkaç kuvveti ve atalet kuvveti sayesinde, pislikler ve sıvı maddeler tabanda tutulur. Filtre içerisindeki kartuş sayesinde yakıt iyice süzülür. Kolay açı ayarlaması sayesinde özellikle montajcıların rahatlığı için tasarlanmıştır. Bu etkili çözümden dolayı usta filtreyi kolayca yerleştirip sökebilir. Filtrenin bakımı geldiğinde sadece içerisindeki kartuşu değiştirmek yeterlidir.


  Bu Haber Hakkındaki Düşüncelerinizi Paylaşın!

  Üye olmadan yorum yapabilir, bu haber hakkındaki düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.
  Yazılan yorumlar hiçbir şekilde ototasarruf.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

  Bu Markaya Ait Diğer Konular
  Bu Marka İle İlgili Tüm Haberler

  Gasitaly F5 Tesisat Kablosu
  Gasitaly F5 Tesisat Kablosu

  Gasitaly F5 tesisat kablosu, otomotiv sektöründe kullanılan yüksek ısıya dayanıklı, seçkin kablo grubundan üretilmiştir.
  Devamını Oku »
  Gasitaly LSI Sıvı Sistem
  Gasitaly LSI Sıvı Sistem

  Benzersiz yeni Gasitaly LSI Sıvı LPG sistemi ile aracınızı ilk çalıştırdığınız andan itibaren sıvı LPG ile çalıştırırsınız. Geleneksel LPG sistemlerine göre aracınızda daha iyi performans oluşturur bu da size daha fazla sürüş keyfi sunar.
  Devamını Oku »
  Gasitaly F1 Compact CNG Kit
  Gasitaly F1 Compact CNG Kit

  Gasitaly F1 Compact CNG Kit hakkında teknik bilgiler yer almaktadır.
  Devamını Oku »

  Makaleler & Bilgiler
  Tümü »

  Yetkili Servis Listeleri

  LPG Montaj Fiyatları
  Ustaya Sor
  LPG Tasarruf Hesaplama Cetveli

  Önemli Bağlantılar