• İlan Ver
 • Soru Sor
 • Yetkili Servisler


 • Gasitaly Ultra 360° Filtre

  Gasitaly Ultra 360° Filtre

  Tarih: 16-05-2014

  Gasitaly Ultra 360° Filtre, yüksek kaliteli malzemelerden imal edilmiştir. Bu tip filtre yakıt içerisindeki pisliği alt kısma hapseder ve pisliklerin enjektörlere gitmesini önler....

  Özellikle hassas enjektörler için önerilir. Filtre, kağıt veya bulpren malzemeden çok daha iyi filtreleme yetenekleri sunan polyester ile donatılmıştır.

  Filtreye giren gaz dönerek tabana doğru yönlendirilir. Döner hareket, merkezkaç kuvveti ve atalet kuvveti sayesinde, pislikler ve sıvı maddeler tabanda tutulur. Filtre içerisindeki kartuş sayesinde yakıt iyice süzülür. Kolay açı ayarlaması sayesinde özellikle montajcıların rahatlığı için tasarlanmıştır. Bu etkili çözümden dolayı usta filtreyi kolayca yerleştirip sökebilir. Filtrenin bakımı geldiğinde sadece içerisindeki kartuşu değiştirmek yeterlidir.


  Bu Haber Hakkındaki Düşüncelerinizi Paylaşın!

  Üye olmadan yorum yapabilir, bu haber hakkındaki düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.
  Yazılan yorumlar hiçbir şekilde ototasarruf.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

  Bu Markaya Ait Diğer Konular
  Bu Marka İle İlgili Tüm Haberler

  Gasitaly LSI LPG Kit (4 Silindir)
  Gasitaly LSI LPG Kit (4 Silindir)

  Gasitaly LSI, LPG'yi sıvı fazda motora enjekte eden eşsiz ve yenilikçi bir LPG sistemidir. Normal LPG sistemlerine göre daha yüksek bir performans ve daha fazla tasarruf sağlar.
  Devamını Oku »
  Gasitaly LSI Gaz Kesici (Solenoid Valf) 11W
  Gasitaly LSI Gaz Kesici (Solenoid Valf) 11W

  Gasitaly LSI Gaz Kesici (Solenoid Valf) 11W, depodan gelen sıvı haldeki LPG'yi tutar. LPG tankı ile regülatör arasında bulunan bu valf, motor çalışmadığı zaman ya da araç benzin ile çalışırken LPG akışını kesmektedir.
  Devamını Oku »
  İtalyan Otogaz Sistemi Gasitaly Türkiye'de
  İtalyan Otogaz Sistemi Gasitaly Türkiye'de

  Gasitaly, 3.5 milyonluk benzinli araca gözünü dikti. Sanayileşmeyle birlikte, çevre kirliliği, küresel ısınma atık her gün gündemimizde. Bir yandan üretim devam ederken, diğer yandan doğal hayatı koruma çalışmaları ağırlık kazanıyor.
  Devamını Oku »

  Makaleler & Bilgiler
  Tümü »

  Yetkili Servis Listeleri

  LPG Montaj Fiyatları
  Ustaya Sor
  LPG Tasarruf Hesaplama Cetveli

  Önemli Bağlantılar