• İlan Ver
 • Soru Sor
 • Yetkili Servisler


 • Landirenzo CNG Mikser (Mixer)

  Landirenzo CNG Mikser (Mixer)

  Tarih: 04-07-2015

  Landirenzo CNG Mikser (Mixer) çeşitleri karbüratörlü sistemlerde kullanılır ve aracın her türlü çalışma koşulunda doğru hava/yakıt karışımını sağlamakla görevlidir....

  Her araç için özel olarak tasarlanmış mikserler bulunmaktadır. Regülatör ile birlikte montajı yapılan mikserler aracın benzinde ve gazda optimum performans ile çalışmasını sağlar.

   


  Bu Haber Hakkındaki Düşüncelerinizi Paylaşın!

  Üye olmadan yorum yapabilir, bu haber hakkındaki düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.
  Yazılan yorumlar hiçbir şekilde ototasarruf.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

  Bu Markaya Ait Diğer Konular
  Bu Marka İle İlgili Tüm Haberler

  Landirenzo LPG Regülatörü IG1
  Landirenzo LPG Regülatörü IG1

  Landirenzo IG1 LPG Regülatörü, depodan gelen LPG yakıtını içindeki özel kanallar sayesinde motor suyu sıcaklığı ile buharlaştırmaktadır. Özel tasarımı sayesinde LPG'yi tam anlamıyla buharlaştırır ve benzine eşdeğer bir yakıt haline getirir.
  Devamını Oku »
  Landirenzo Omegas Plus ECU
  Landirenzo Omegas Plus ECU

  Landirenzo Omegas Plus ECU aracın motor yönetim sistemiyle tam uyumlu çalışır. Enjektör diyagnostiğini sürekli izleyen Landirenzo Omegas Plus ECU, bu sayede ihtiyaç duyulan yakıt miktarını kusursuz bir şekilde hesaplamaktadır.
  Devamını Oku »
  Landirenzo Omegas Plus LPG Sistemi
  Landirenzo Omegas Plus LPG Sistemi

  Omegas Plus, Landi Renzo tarafından geliştirilen, en yeni sıralı enjeksiyon LPG otogaz dönüşüm sistemidir. Omegas Plus , Landi Renzo ‘nun alternatif yakıt sektörü piyasasındaki uzun yılların tecrübeleri neticesinde,
  Devamını Oku »

  Makaleler & Bilgiler
  Tümü »

  Yetkili Servis Listeleri

  LPG Montaj Fiyatları
  Ustaya Sor
  LPG Tasarruf Hesaplama Cetveli

  Önemli Bağlantılar