• İlan Ver
 • Soru Sor
 • Yetkili Servisler


 • Milano Elektronik Lambda Kontrol Ünitesi

  Milano Elektronik Lambda Kontrol Ünitesi

  Tarih: 11-11-2015

  Milano Elektronik Lambda Kontrol Ünitesi enjeksiyonlu araçlarda kullanılır. Bazı araçlar uzun süre gaz kullanımı sonucu oluşan bilgileri aracın kendi ECU'suna yükler....

  Bu durum araç benzine geçtiğinde fakir karışım oluşturarak olumsuz etkilere yol açar. Yaklaşık 50-60 km. benzinde gidildiği taktirde aracın benzin ECU'su kendisini stabilize ederek normal değerlerine geri döner. Ancak her LPG'ye geçişte aynı sorun tekrar eder.

  Milano Elektronik Lambda Kontrol Ünitesi, araç gaz konumunda iken oksijen sensöründen gelen bilgileri simüle ederek araç benzinde hareket ediyormuş gibi algılamasını sağlar. Bu sayede aracın benzin ECU bilgileri bozulmaz.

  Çok Nokta Enjeksiyonlu EmülatörMilano Emülatör


  Bu Haber Hakkındaki Düşüncelerinizi Paylaşın!

  Üye olmadan yorum yapabilir, bu haber hakkındaki düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.
  Yazılan yorumlar hiçbir şekilde ototasarruf.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

  Bu Markaya Ait Diğer Konular
  Bu Marka İle İlgili Tüm Haberler

  Milano Karbüratörlü LPG Beyni (Regülatör)
  Milano Karbüratörlü LPG Beyni (Regülatör)

  Milano Karbüratörlü LPG Beyni (Regülatör) elektronik olarak kontrol edilir. İki kademeli yapısı sayesinde tanktan gelen yüksek basınçlı gazı düzenleyerek, stabil hale getirir.
  Devamını Oku »
  Milano ECU (Elektronik Kontrol Ünitesi)
  Milano ECU (Elektronik Kontrol Ünitesi)

  Milano ECU (Elektronik Kontrol Ünitesi), araçtan aldığı sinyalleri, işleyerek, aracın gazla çalışmasını sağlayan ünitedir. Araç için gerekli gaz miktarını, enjektörler zamanlarını kontrol ederek sağlar.
  Devamını Oku »
  Milano CNG Regülatörü (SGI)
  Milano CNG Regülatörü (SGI)

  Milano CNG Sıralı Sistem Regülatörü iki kademeli yapısı ile tanktan gelen 200 bar basıncındaki CNG'yi 1.0-2.5 bara düşürerek ve dengeleyerek enjektörlere iletir.
  Devamını Oku »

  Makaleler & Bilgiler
  Tümü »

  Yetkili Servis Listeleri

  LPG Montaj Fiyatları
  Ustaya Sor
  LPG Tasarruf Hesaplama Cetveli

  Önemli Bağlantılar