• İlan Ver
 • Soru Sor
 • Yetkili Servisler


 • BRC Sequent 32 LPG Kiti

  BRC Sequent 32 LPG Kiti

  Tarih: 29-12-2015

  Sequent 32 LPG Kiti BRC’nin en yeni modeli olan Seq32, 3-4 silindirli sıfır ve ikinci el araçlarda maksimum performans ve ekonomi sağlar....

  EOBD bağlantısı gibi yeni fonksiyonları sayesinde araç parametlerini eksiksiz okuyup, en hassas kalibrasyonu yapar. Manifold delmeden, kablo kesmeden montaj yapılır, aracınızın orijinalliğine sizin kadar önem verir.

  Daha hızlı ve performansı yüksektir. 32 MGH mikro işlemci kullanan yeni 32 pinli ECU’lar; BRC R&D bölümünde geliştirmiş ve BRC tesislerinde üretilmiştir. Kompakt elektronik dizaynı ve kullanılan yüksek teknolojisi sayesinde ebatları küçültülmüş ve kontrol hızı artırılmıştır.

  EOBD II bağlantısı sayesinde en hassas ayarları yapabilme ve aracın gerçek zamanlı parametrelerini kontrol edebilme imkanı verir.

   

  Enjektör

  Patentli taklidi mümkün olmayan enjektörü diğerlerinden ayıran en önemli özellik benzin enjektörleri ile aynı yapıya sahip olması ve aynı mantıkta çalışmasıdır. Bakım, ayar, temizlik gibi işlemler gerektirmez. Bu özellikleri sayesinde en hassas ayarların yapılmasına imkan sunar ve daima ilk günkü performansı ile çalışır.

   

  Regülatörler

  Genius Regülatörü: Yılların getirdiği deneyim sayesinde kompakt olarak tasarlanan regülatörler, kolay montaj imkanı sağlar. En yüksek motor gücüne sahip araçlarda bile sorunsuz çalışır, maksimum performans sunar.

   

  Yakıt Seçici Anahtar

  Küçük ebatlarda modern tasarımına entegre buzzer da eklenmiştir.


  Bu Haber Hakkındaki Düşüncelerinizi Paylaşın!

  Üye olmadan yorum yapabilir, bu haber hakkındaki düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

  Yazılan yorumlar hiçbir şekilde ototasarruf.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

  Makaleler & Bilgiler
  Tümü »

  Yetkili Servis Listeleri

  LPG Montaj Fiyatları
  LPG Tasarruf Hesaplama Cetveli
  Ustaya Sor
  OBDII Arıza Kodları Listesi

  Önemli Bağlantılar