• İlan Ver
 • Soru Sor
 • Yetkili Servisler


 • Kitmtm Ecu (Elektronik Kontrol Ünitesi)

  Kitmtm Ecu (Elektronik Kontrol Ünitesi)

  Tarih: 22-05-2013

  Kitmtm ECU, sağlam ve fonksiyonel donanım mimarisine sahiptir. M.T.M.’nin sıralı enjeksiyon sistemleri üzerine yıllar süren tecrübeleri neticesinde ortaya çıkmıştır....

  Her türlü çalışma şartlarında enjekte edilmesi gereken yakıt miktarının kusursuzca püskürtülmesini yönetmekte, ayrıca gelişmiş teşhis ve tanı sistemiyle otomobil üreticileri tarafında gelecekte çıkartılabilecek normlara uyumluluğu garanti etmektedir. En hassas araçlara bile aracın orjinal OBD sisteminden bağlantı yapılması suretiyle, en ince ayarların yapılabilmesine olanak tanır.

   

  FLY ED ECU

  EcoDrive Yazılım


  Bu Haber Hakkındaki Düşüncelerinizi Paylaşın!

  Üye olmadan yorum yapabilir, bu haber hakkındaki düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.
  Yazılan yorumlar hiçbir şekilde ototasarruf.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

  Bu Markaya Ait Diğer Konular
  Bu Marka İle İlgili Tüm Haberler

  Kitmtm Regülatör
  Kitmtm Regülatör

  Kitmtm Regülatör, hassas ve kararlı ayar garantisi sunmakta olup, motorun değişik zamanlarda ihtiyaç duyabileceği değişken güçlere cevap verebilmekte ve kapasitesinden dolayı aşırı güçlü motorlarda bile kullanılma imkanı sağlamaktadır.
  Devamını Oku »
  Kitmtm Ecu (Elektronik Kontrol Ünitesi)
  Kitmtm Ecu (Elektronik Kontrol Ünitesi)

  Kitmtm ECU, sağlam ve fonksiyonel donanım mimarisine sahiptir. M.T.M.’nin sıralı enjeksiyon sistemleri üzerine yıllar süren tecrübeleri neticesinde ortaya çıkmıştır.
  Devamını Oku »
  Kitmtm Enjektör
  Kitmtm Enjektör

  Kitmtm Enjektör, benzin enjektörü prensibiyle çalışan gerçek LPG enjektörleri (M.T.M / Keihin) kullanan KitMTM EcoDrive sistemi diğer sistemlere göre %3 – %5 oranında yakıt tasarrufu sağlamaktadır.
  Devamını Oku »

  Makaleler & Bilgiler
  Tümü »

  Yetkili Servis Listeleri

  LPG Montaj Fiyatları
  Ustaya Sor
  LPG Tasarruf Hesaplama Cetveli

  Önemli Bağlantılar