• İlan Ver
 • Soru Sor
 • Yetkili Servisler


 • AEB Alternatif Yakıt Sistemleri

  AEB Alternatif Yakıt Sistemleri

  A.E.B. Alternatif Yakıt Elektronik Sistemleri, LPG/ CNG sistemleri için elektronik uygulamalar yapmaktadır. 1984 Yılından günümüze araçların emisyon ve tüketimini azaltmak için çevre adına elektronik ürünler geliştirmektedir. Araştırma ve geliştirme faaliyetlerinde devlet desteğini de arkasına alan şirket, bu amaca büyük bir tutku ve kararlılıkla hizmet vermektedir....

  Araçların doğalgaz ve LPG dönüşümü için tasarladıkları ürünler İtalya'da üretilmekte, otomotiv endüstrisinin en yüksek ve zorlu kalite standartlarını karşılayacak niteliktedir.

  2005 Yılında Güney Amerika'da "AEB America" olarakta koğuşlanan şirketin amacı, Latin Amerika'da ki gelişmeleri izlemek ve pazara yardımcı olmaktır.  Bu sayede elektronik ürünlerinin imalatında lojistik ve endüstriyel avantajlar elde etti.

  Vincenzo Baroni ve Ivan Paterlini tarafından kurulan şirket ilk çalışmalarına 400 m2 lik bir binada, Cavriago bölgesinde (Reggio Emilia – Italy) başladı. Adını "Elektronik Ateşleme Sistemleri" nin İtalyanca kısaltmasından aldı. İşlemci konusundaki çalışmalarını zamanla ilerleterek, otomotiv pazarındaki alternatif yakıt sistemlerinin kullanımında devrim yaratacak cihazlar elde etti.

  1986 Yılında 10 kişilik kadroya sahip olan şirketin, 2008 yılı verilerine göre 240 çalışana istihdam sağladığı bilinmektedir.

   

  Kalite

  Yüksek kalite standartları ödülüne layık görülen şirket, 1996 yılından beri UNI EN ISO 9001 standartlarında üretim yapmaktadır.

  2011 Yılında otomotiv üreticilerinin özel isteklerini ve gereksinimlerini karşılayan TS 16949 Kalite Yönetim Sistemi sertifikasını almıştır.

  Birincil ve en önemli hedefi tam müşteri memnuniyetini sağlayabilmektir. Bu manada yaptığı çalışmalarla ürün ve hizmet kalitesini sürekli geliştirmektedir.

  AEB Alternatif Yakıt Sistemleri ile ilgili ürün incelemeleri ve haberler için tıklayınız >

   

  Önemli Not: Ototasarruf.com sitesinde yayınlanan ürün tanıtım yazıları üretici, ithalatçı veya satıcı firmaların görüşleri olup, bilgilendirmek amacı ile kullanılmaktadır.

  Bu Ürün Hakkındaki Düşüncelerinizi Paylaşın!

  Üye olmadan yorum yapabilir, bu ürün hakkındaki düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

  Yazılan yorumlar hiçbir şekilde ototasarruf.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

  Makaleler & Bilgiler
  Tümü »

  Yetkili Servis Listeleri

  LPG Montaj Fiyatları
  Ustaya Sor
  LPG Tasarruf Hesaplama Cetveli

  Yakıt Tasarruf Cihazları
  Tümü »

  Marjet LPG/LNG SistemleriMarjet LPG/LNG Sistemleri

  Marjet LPG/LNG Sistemleri'nin Sıvı ve Sıralı Sistem montaj kitleri bulunmaktadır. Sistemin marka tescili ve da...»

  Stefanelli LPG SistemleriStefanelli LPG Sistemleri

  Stefanelli LPG/CNG Dönüşüm Sistemleri 1977 yılından beri üretim yapan bir italyan markasıdır. Uluslararası piy...»

  Milano LPG SistemleriMilano LPG Sistemleri

  Milano Sıralı Sistem LPG, çok nokta enjeksiyonlu araçlarda ve 2000 model üzeri plastik manifoldlu araçlarda ku...»

  Lima Otogaz SistemleriLima Otogaz Sistemleri

  Lima otogaz sıralı sistemleri; Avrupa alternatif yakıt sistemi üreticilerinin bir araya gelip, geliştirdikleri...»

  Önemli Bağlantılar