• 0 dak
  • 48
  • 0

Emer Alternatif Yakıt Sistemleri

Bir Westport Fuel Systems şirketi olan Emer, motorlar için yüksek performans, güvenlik ve konfor sunan, alternatif yakıt sistemlerinde uzmanlaşmış küresel bir üretici firmadır. Temiz bir gelecek adına, düşük emisyon değerlerine sahip araçlarla optimum performans sunmak, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlamak ana misyonudur. FCA Group (Fiat Chrysler Automobiles), VW Group, CNHi Group, Maruti Suzuki, Gaz Group ve Isuzu gibi dev otomotiv üreticilerinin OEM tedarikçisidir.

Otomotiv endüstrisi giderek daha sıkı düzenlemelere uyması gereken rekabetçi sistemler talep etmektedir. Kendini sürekli yenileyen Emer, emisyonları azaltan ve performansı artıran, teknolojiye yönelik talepleri karşılayacak üstün çözümler, ürünler ve hizmetler sunmaktadır.

Emer, Westport Fuel Systems ailesinin, hem OEM hem de satış sonrası araç müşterileri için doğal gaz ve alternatif yakıt ürünleri sunan birkaç önemli şirketinden biridir.

Emer Alternatif Yakıt Sistemleri ile ilgili ürün incelemeleri ve haberler için tıklayınız >

Yorum Yap

Üye olmadan yorum yapabilir, bu konu hakkındaki düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Yazılan yorumlar hiçbir şekilde ototasarruf.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.