• 3 dak
  • 274
  • 3

Maximum Power Performans Kiti

Maximum Power - Tam Güç tek noktadan enjeksiyonlu ve karbüratörlü araçlarınız için geliştirilmiştir. Basit ama zekice yapılan tasarımı ve yaptığı şaşırtıcı etkisiyle, motora hiçbir modifiye yapılmadan karbüratörün altındaki emme manifolduna son derece kolayca takılan güç (performans) arttırıcı ve yakıt tasarrufu sağlayan bir aparattır.

10 Ağustos 2010 tarihinde ulusal gazetelerde (sabah, hürriyet, posta, habertürk...) ve bu gazetelerin internet sayfalarında haberi yapılmış patentli bir üründür.

Maximum Power-Tam Güç Ne İşe Yarar, Nasıl Çalışır?

Karbüratör tarafından 15/1 oranında karıştırılıp hazırlanan ve emme manifoldu üzerine gönderilen hava-yakıt karışımı, aparatımızın üzerindeki Zamak çubuklara çarparak türbülansa uğrar. Bu türbülans sonucunda hava-yakıt karışımı çok iyi bir şekilde karışır(tıpkı bir meyvanın rendelenmesi gibi), moleküller arasındaki mesafe açılır eskisinden çok daha hızlı bir ivmeyle hava-yakıt karışımı pistonlara doğru gider. Karışımın hızının artması ve moleküllerinin arasının açılması pistonlarda mükemmel kalitede bir patlamaya sebebiyet verir. Bu sayede aynı yakıt oranıyla daha fazla güç ve yol dolayısıyla yakıt tasarrufu sağlanır. "Özet olarak pistonlardaki patlamanın kalitesi ve randımanı arttırılır." 

Maximum Power-Tam Güç'ün ömrü ne kadardır? Bakım gerektirirmi?

Maximum Power-Tam Güç'ün kullanım ömrü süresizdir. Uzun yıllar boyunca tereddütsüz ve masrafsız kullanılır. Bakım gerektirmez.

Maximum Power-Tam Güç'ün faydaları nelerdir?

Aracınıza yukarıda açıklanan sebeplerden dolayı artı bir değer bir güç sağlar. Bu sayede %12 ila %18 (bazı araçlarda %25 test edilmiştir) oranında yakıt tasarrufu sağlar. Aracınızın bir vites ileride gitmesini (3. viteste çıktığınız ir yokuşu rahatlıkla 4. viteste çıkmanızı) sağlar. LPG kullanımından doğan performans düşüklüğünü ortadan kaldırır. Aracınız benzinde çalışıyormuş gibi güçlenir. Aracınızın vitesini eskiden 3000 devirde değiştiriyorsanız şimdi 2500 devirde değiştirebilirsiniz. Randımanlı patlamadan dolayı aracınız daha sessiz çalışır. Birim zamanda daha az yakıt yakılacağından hararetin düşük olmasına yardımcı olur.

Maximum Power-Tam Güç'ü aracıma nasıl takarım?

Montajı son derece basittir. Kendiniz bile takabilirsiniz. Sanayide istediğiniz bir tamirciye 10- 15 TL vererek taktırabilirsiniz. Sırasıyla hava filtresi , karbüratör ve alt takoz sökülür emme manifolduna ulaşılır, aparatımız ürünle beraber size gelecek broşürdeki gibi emme manifolduna yerleştirilir. Alt takoz ve karbüratör yerine sıkıca takıldıktan sonra gazlı araçlar için gaz ayarı yapılır. Tasarruflu ve performanslı sürüşün keyfi çıkarılmaya o andan itibaren başlanır. 

Maximum Power-Tam Güç LPG kullanan araçlara da takılırmı?

Evet benzinli ve LPG'li tüm tek nokta enjeksiyon ve karbüratörlü araçlara uygulanabilir.

Aracınızdan Maxsimum Faydalanın !

 Aracınızın bir vites ileri gitmesini sağlar, Performans düşüklüğüne son verir, %12 ile %18 arasında yakıt tasarrufu yapar, Çok uzun yıllar tereddütsüz, masrafsız kullanım olanağı sağlar.

3 Yorum

Avatar
Oto Tasarruf
22-04-2019 | Ankara

Ünal Erdoğan 0532 271 04 07 İbrahim usta ile görüşünüz.

Avatar
Ünal Erdoğan
22-04-2019 | Ankara

Bu aparatı nerden alabilirim ve nerede taktirabilirim ayrca bana bi iletişim telefonu verirseniz sevinirim

Avatar
Orkun Yurdakul
29-12-2014 |

Ürün arabanın calışmasını gerçekten etkiliyor ama çivili parça kopuyor belkide tek ayak tuttuğundan... Sorunu söyledim sacı kalınlaştırdık dendi kargo bedeline gönderildi ama o da koptu araç R9

Yorum Yap

Üye olmadan yorum yapabilir, bu konu hakkındaki düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Yazılan yorumlar hiçbir şekilde ototasarruf.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.