• İlan Ver
 • Soru Sor
 • Yetkili Servisler


 • A Enerji Yakıt Tasarruf Sistemi

  A Enerji Yakıt Tasarruf Sistemi

  A-Enerji Yakıt Tasarruf Cihazı, evde ve işyerlerinde doğalgaz, elektrik için, araçlarımızda da tüm yakıt türleri için tasarruf amacıyla kullanılabilir. Tüm yakıt tiplerine uygundur. Çünkü A Enerji Yakıt Tasarruf Cihazı yakıta karıştırılan bir ürün değil, yakıtı dışardan müdahele ile düzenleyen bir tasarruf ürünüdür. ...

  Yıllardır medyada konuşulan ENERJİ KRİZİ'NE doğru giden dünya ülkelerinin tamamında enerji fiyatları eskiye göre ikiye katladı. Hatta bazı stratejistler dünyada bundan sonraki savaşların enerji sebebiyle çıkacağını belirtiyor. Bizim için savaş başladı bile... Yüksek elektrik, doğalgaz faturaları ve yüksek yakıt fiyatları hayat kalitemizi artırmak için harcayacağımız aile bütçemizi elimizden almıyormu?

  Belki enerjiyi bedavaya getiremeyecek ve ödediğiniz yüksek faturalardan sizi tamamen kurtaramayacak olabiliriz. Fakat A ENERJİ YAKIT TASARRUF CİHAZI ile bir faturanızı boşa çıkarabilirsiniz.

   

  A-Enerji Yakıt Tasarruf Cihazı, evde ve işyerlerinde doğalgaz, elektrik için, araçlarımızda da tüm yakıt türleri için tasarruf amacıyla kullanılabilir. Tüm yakıt tiplerine uygundur. Çünki A Enerji Yakıt Tasarruf Cihazı yakıta karıştırılan bir ürün değil, yakıtı dışardan müdahele ile düzenleyen bir tasarruf ürünüdür.

  Yakıtlar hidrokarbon zincirlerinden oluşur. Bu hidrokarbon zincirleri farklı manyetik etkiler tek kaynaktan yakıt kullanmama sonucu gelişigüzel sıralanmış olabilir. A ENERJİ YAKIT TASARRUF CİHAZI yüksek manyetik bir etki ile her tür yakıtı oluşturan hidrokarbon zincirlerini düzenli bir sıraya sokarak yakıt sarfiyatının daha az olmasını sağlarken, cihazın veya aracın sağlığını korumayada yardımcı olur.

   

  A Enerji Yakıt Tasarruf Cihazı Faydaları

  Dizel, Benzin, LPG, Doğalgaz, Elektrik, Mutfak Tüpü

  Tüm yakıt tiplerine tam uyumlu çalışma mantığı ile yakıtı tam performans ile kullanmada faydalıdır.

   

  Ev Ve İşyerlerinde Düşük Fatura

  Doğalgaz Kombisi, elektriklitüm cihazlarda doğru montaj ile birlikte uzun ömürlü, istikrarlı yüzünüzü güldürecek bir tasarruf sağlar. Manyetik etkisi ile verimsiz kullanılan yakıtı daha verimli kullanır.

  DİKKAT: kilometresi yüksek araçlarda oluşturacağı verimli yanma, yakıt sistemindeki eski kurum ve kirlerin yavaş yavaş çözülmesini sağlayacağından ilk kullanımdan 3-4 ay sonra yağ ve yakıt filtrelerini kontrol ederek gerekirse değiştirilmelidir.

  Ritmik Rölanti

  Enjektörleri temizlenmesini sağlayarak yakıttan oluşan rölanti sorunlarını azaltır. Motor vuruntusunu azaltır, zor çalışmaları engeller.

  Kolay Çalışma

  Soğuk havalarda yakıtın akışını düzenlediğinden daha kolay çalışma sağlar.

  Tam Yanma

  Kurum ve karbon atıklarının engellediği tutuşma problemini ortadan kaldırıp, tam yanma sağlar. Tam yanma ile aynı yakıtla daha fazla güç elde ederek yakıt tasarrufu sağlanır. Yanma odasında iyi yakıtla sağlanabilecek optimum yanma oranını korur.

  Kurum Temizliği

  Yakıt sisteminde (Enjektörler, yakıt filtreleri, yakıt borusu ve subaplar) performansı düşüren korozyon ve kir oluşumuna engel olarak tamir masraflarını düşürür.

  Tam Uyumlu

  Bütün yakıtlar, tüm cihazkar ve tüm iklim koşullarına uyumludur, Turbolu, turbosuz ve katalitik konvertörlü tüm araçlar ve kombi, ocak gibi beyaz eşyada maksimum yakıt tasarrufu sağlar.

  Düşük Emisyon

  Düşük emisyon sağlar. Zararlı atık gazları ve dolayısı ile hava kirliliğini azaltır. Çevreye dost bir teknolojidir.

  Yüksek Performans

  Düşük devirde bile tam yanmadan dolayı artan yakıt ve yanma performansı ile motor performansını arttırır. Kaybolmuş performansı geri kazandırır.

   

  A Enerji Yakıt Tasarruf Cihazı Montajı

  A Enerji Yakıt Tasarruf Cihazının Montajı çok kolay !

   

  Montajı çok kolaydır, kendiniz 5 dakika zaman ayırarak takabilirsiniz. Araçlarda yakıt hortumuna kelepçe şeklinde plastik cırt yardımıyla sabitleyerek kullanabilirsiniz.

  Doğalgaz kombilerinde doğalgaz borusunun kombiye en yakın noktasında plastik cırt ile takarak hemen ucuza ısınmaya geçebilirsiniz.

  Ev tipi tüpgaz ocaklarında ise tüp hortumunun ocağa en yakın bir yerine plastik cırt ile sabitleyerek tüplerinizi verimli ve uzun ömürlü hale getirebilirsiniz.

  Önemli Not: Ototasarruf.com sitesinde yayınlanan ürün tanıtım yazıları üretici, ithalatçı veya satıcı firmaların görüşleri olup, bilgilendirmek amacı ile kullanılmaktadır.

  Bu Ürüne Yapılan Yorumlar

  • AvatarKadir Özkan :
   Bulunduğu İl:                                       Tarih: 12-10-2014

   "Bu ürünü kullanan var mı aranızda? Gerçekten işe yarıyor mu?"

  Daha Fazla Göster

  Bu Ürün Hakkındaki Düşüncelerinizi Paylaşın!

  Üye olmadan yorum yapabilir, bu ürün hakkındaki düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

  Yazılan yorumlar hiçbir şekilde ototasarruf.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

  Makaleler & Bilgiler
  Tümü »

  Yetkili Servis Listeleri

  LPG Montaj Fiyatları
  Ustaya Sor
  LPG Tasarruf Hesaplama Cetveli

  Yakıt Tasarruf Cihazları
  Tümü »

  Mimgas LPG/CNG SistemleriMimgas LPG/CNG Sistemleri

  Mimgas LPG/CNG Sistemleri, Mimsunar Otogaz tarafından üretimi yapılan en kaliteli yerli kitler arasındadır. Mi...»

  Turbomag Yakıt Tasarruf CihazıTurbomag Yakıt Tasarruf Cihazı

  Turbomag Yakıt Tasarruf Cihazı ile aracınızda %10-%22 arası yakıt tasarrufu sağlayın! TURBOMAG` in içerisinde ...»

  Gain&Go Yakıt Tasarruf ÇipiGain&Go Yakıt Tasarruf Çipi

  Gain&Go Yakıt Tasarruf Çipi, benzinli ve dizel tüm binek araçlarda, motosikletlerde, kamyonlarda, otobüslerde,...»

  Wentgas LPG/CNG SistemleriWentgas LPG/CNG Sistemleri

  Wentgas LPG/CNG Sistemleri, Atiker A.Ş'nin bazı parçalarını ithal olarak temin ettiği üst segment bir ürünüdür...»

  Önemli Bağlantılar