• İlan Ver
 • Soru Sor
 • Yetkili Servisler


 • Petrol Ofisi’nde 25 TL MaxiPuan!

  Petrol Ofisi’nde 25 TL MaxiPuan!

  Tarih: 04-12-2018

  Petrol Ofisi'nde 125 TL ve üzeri 4. alışverişe 25 TL Maxipuan hediye!...

  16 Kasım - 31 Aralık 2018 arasında Maximum anlaşmalı PO istasyonlarından tek seferde ve farklı günlerde yapılacak 125 TL ve üzeri 4. yakıt alışverişine yine Maximum anlaşmalı PO yakıt alışverişinde kullanmak üzere 25 TL MaxiPuan! Kampanya alışverişlerinden en az birinin temassız Maximum Kart Öde-Geç özelliğiyle ya da Maximum Mobil Öde-Geç ile yapılması halinde ise toplam 40 TL MaxiPuan!

  16 Kasım - 31 Aralık 2018 tarihleri arasında Maximum Kart sahibi müşterilerin, Maximum anlaşmalı ve kampanyaya dahil Petrol Ofisi akaryakıt istasyonlarından tek seferde ve farklı günlerde yapacakları 125 TL ve üzeri 4. yakıt alışverişlerine yine Maximum anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonlarından yapacakları yakıt alışverişlerinde kullanmak üzere 25 TL MaxiPuan yüklenecektir. Kampanya dahilinde gerçekleştirilen alışverişlerin en az birini temassız Maximum Kart Öde-Geç özelliğiyle ya da Maximum Mobil Öde-Geç'ten gerçekleştiren müşterilere Maximum anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonlarından yapacakları yakıt alışverişlerinde kullanmak üzere 40 TL MaxiPuan yüklenecektir. MaxiPuan'lar 4 Ocak 2019 tarihinde yüklenecek olup, son kullanma tarihi 18 Ocak 2019'dur. Bir müşteri kampanyadan en fazla 1 kere yararlanabilecek olup en fazla 40 TL ilave MaxiPuan kazanabilecektir.

  40 TL MaxiPuan için kampanya dahilinde en az bir alışverişinin temassız Maximum Kart Öde-Geç özelliğiyle ya da Maximum Mobil Öde-Geç’ten ile gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Maximum Kart sahipleri, Maximum Mobil veya maximum.com.tr kampanya sayfasına girip kayıt olabilir ya da "PO" yazıp boşluk bırakarak kartların son 6 hanesini yazarak 4402 ‘ye SMS ile gönderebilir. Maximiles, MercedesCard ve Bankamatik Kartları kampanyaya dahil olup Maximum Aidatsız Kart, İş’te Üniversiteli Aidatsız Kredi Kartı, Şirket Kredi Kartı, Vadematik Kart ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir. Bankamatik Kartlar ile Maximum Mobil Öde-Geç işlemi gerçekleştirilememektedir. Maximum Mobil Öde-Geç yalnızca benzin ve dizel yakıt alımlarında kullanılabilmektedir. Kampanya kapsamında işlemlerin Maximum üye işyeri Petrol Ofisi istasyonlarındaki Maximum anlaşmalı İş Bankası POS cihazları üzerinden yapılması gerekmektedir.  Bu Haber Hakkındaki Düşüncelerinizi Paylaşın!

  Üye olmadan yorum yapabilir, bu haber hakkındaki düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.
  Yazılan yorumlar hiçbir şekilde ototasarruf.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

  Diğer Manşet Haberler
  Tüm Manşet Haberler


  Mazda Stop Etme Sorunları Nedeniyle Araçlarını Geri Çağırıyor
  Mazda Motor, yazılım hatasından kaynaklı stop etme sorunları nedeniyle ABD'deki 262.220 aracını 26 Ağustos'tan itibaren geri çağırıyor.
  Devamını Oku »

  Opet Mobil Aktivasyon Kampanyası
  Opet Kartı'nı Mobil Uygulama'dan Aktive Edenlere 10 Kat Puan Hediye!
  Devamını Oku »

  Opet Bonus Kampanyası
  Opet'te 4 defa 125 TL ve üzeri akaryakıt ya da otogaz harcaması yapan müşterilere 30 TL bonus hediye!
  Devamını Oku »

  Opet Fiat Servis Kampanyası
  Kampanyalar 1 Mayıs -30 Haziran tarihleri arasında Fiat yetkili servislerinde geçerlidir.
  Devamını Oku »

  BP Club’da Kartsız İşlem Dönemi Başlıyor!
  BP Club'da kartsız işlem dönemi başlıyor, üstelik BP Club üyelerine kazandırdıkça kazandırıyor.
  Devamını Oku »

  Jolly Tur’dan Tatil Alanlar Shell'den 30 TL Yakıt Kazanıyor!
  15 Haziran 2019 – 15 Eylül 2019 tarihleri arasında Jolly Tur’dan yurtiçi otel konaklaması alımı yapanlar, Shell’den 30 TL değerinde yakıt kazanıyor
  Devamını Oku »

  Makaleler & Bilgiler
  Tümü »

  Yetkili Servis Listeleri

  LPG Montaj Fiyatları
  Ustaya Sor
  LPG Tasarruf Hesaplama Cetveli

  Ürünler
  Tümü »