• İlan Ver
 • Soru Sor
 • Yetkili Servisler


 • Petrol Ofisi’nde 25 TL MaxiPuan!

  Petrol Ofisi’nde 25 TL MaxiPuan!

  Tarih: 04-12-2018

  Petrol Ofisi'nde 125 TL ve üzeri 4. alışverişe 25 TL Maxipuan hediye!...

  16 Kasım - 31 Aralık 2018 arasında Maximum anlaşmalı PO istasyonlarından tek seferde ve farklı günlerde yapılacak 125 TL ve üzeri 4. yakıt alışverişine yine Maximum anlaşmalı PO yakıt alışverişinde kullanmak üzere 25 TL MaxiPuan! Kampanya alışverişlerinden en az birinin temassız Maximum Kart Öde-Geç özelliğiyle ya da Maximum Mobil Öde-Geç ile yapılması halinde ise toplam 40 TL MaxiPuan!

  16 Kasım - 31 Aralık 2018 tarihleri arasında Maximum Kart sahibi müşterilerin, Maximum anlaşmalı ve kampanyaya dahil Petrol Ofisi akaryakıt istasyonlarından tek seferde ve farklı günlerde yapacakları 125 TL ve üzeri 4. yakıt alışverişlerine yine Maximum anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonlarından yapacakları yakıt alışverişlerinde kullanmak üzere 25 TL MaxiPuan yüklenecektir. Kampanya dahilinde gerçekleştirilen alışverişlerin en az birini temassız Maximum Kart Öde-Geç özelliğiyle ya da Maximum Mobil Öde-Geç'ten gerçekleştiren müşterilere Maximum anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonlarından yapacakları yakıt alışverişlerinde kullanmak üzere 40 TL MaxiPuan yüklenecektir. MaxiPuan'lar 4 Ocak 2019 tarihinde yüklenecek olup, son kullanma tarihi 18 Ocak 2019'dur. Bir müşteri kampanyadan en fazla 1 kere yararlanabilecek olup en fazla 40 TL ilave MaxiPuan kazanabilecektir.

  40 TL MaxiPuan için kampanya dahilinde en az bir alışverişinin temassız Maximum Kart Öde-Geç özelliğiyle ya da Maximum Mobil Öde-Geç’ten ile gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Maximum Kart sahipleri, Maximum Mobil veya maximum.com.tr kampanya sayfasına girip kayıt olabilir ya da "PO" yazıp boşluk bırakarak kartların son 6 hanesini yazarak 4402 ‘ye SMS ile gönderebilir. Maximiles, MercedesCard ve Bankamatik Kartları kampanyaya dahil olup Maximum Aidatsız Kart, İş’te Üniversiteli Aidatsız Kredi Kartı, Şirket Kredi Kartı, Vadematik Kart ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir. Bankamatik Kartlar ile Maximum Mobil Öde-Geç işlemi gerçekleştirilememektedir. Maximum Mobil Öde-Geç yalnızca benzin ve dizel yakıt alımlarında kullanılabilmektedir. Kampanya kapsamında işlemlerin Maximum üye işyeri Petrol Ofisi istasyonlarındaki Maximum anlaşmalı İş Bankası POS cihazları üzerinden yapılması gerekmektedir.  Bu Haber Hakkındaki Düşüncelerinizi Paylaşın!

  Üye olmadan yorum yapabilir, bu haber hakkındaki düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.
  Yazılan yorumlar hiçbir şekilde ototasarruf.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

  Diğer Manşet Haberler
  Tüm Manşet Haberler


  Kilometresi Düşürülen Araç Nasıl Anlaşılır?
  Kilometresi düşürülen araç nasıl anlaşılır? Km. sayacı neden düşürülür? Arabanın kilometresiyle oynandığını nasıl anlarsınız?
  Devamını Oku »

  Sel Hasarlı Araba Alınır mı? Sel Hasarı Belirtileri
  Sel hasarlı araba alınır mı? Sel hasarlı araç nasıl tespit edilir? Araba selden nasıl hasar görür? Araba selde kalırsa ne olur?
  Devamını Oku »

  Çatlak Cam Hasarları ve Alınacak Tedbirler
  Araba camı çatlaksa ne yapmak gerekir? Camlardaki çatlaklar ve alınması gereken tedbirler nelerdir?
  Devamını Oku »

  Araçlarda Oluşan Pas Lekeleri Nasıl Çıkarılır?
  Araçlarda oluşan pas lekeleri nasıl çıkarılır? Kaportadaki pas lekelerini engelleme ve çıkarma yöntemleri.
  Devamını Oku »

  Araba Deri Koltukları Nasıl Temizlenir?
  Arabaların deri koltukları nasıl temizlenir? Araçlarda deri koltuk bakımı ve temizleme yöntemi.
  Devamını Oku »

  Değişen Parça ve Boyalı Parça Nasıl Anlaşılır?
  Değişen parça nasıl anlaşılır? Araçlarda boyalı parça nasıl anlaşılır? Paslı araç alınır mı? İkinci el araç alırken nasıl kontrol edilir?
  Devamını Oku »

  Makaleler & Bilgiler
  Tümü »

  Yetkili Servis Listeleri

  LPG Montaj Fiyatları
  Ustaya Sor
  LPG Tasarruf Hesaplama Cetveli

  Ürünler
  Tümü »