• İlan Ver
 • Soru Sor
 • Yetkili Servisler


 • Atiker'den Sosyal Sorumluluk Projesi

  Atiker'den Sosyal Sorumluluk Projesi

  Tarih: 08-09-2018

  Ömer Ati̇ker Holdi̇ng A.Ş sürekli̇ uyguladığı sosyal sorumluluk projeleri̇ne bi̇r yeni̇si̇ni̇ daha ekledi̇....

  Türk Kızılayı ve Ömer Ati̇ker Holdi̇ng A.Ş i̇şbi̇rli̇ği̇yle düzenlenen kan bağış kampanyasında yeni̇ bi̇r rekora i̇mza atıldı. Gerçekleşti̇ri̇len kan bağiş kampanyası i̇le Türk Kızılayı'nın "Ulusal Güvenli̇ Kan Temi̇ni̇" programına büyük bi̇r destek veri̇ldi̇. Türk Kızılayı'nın genel yardım fali̇yetleri̇nede her firsatta destekte bulunan Ömer Ati̇ker Holdi̇ng ülkemi̇zi̇n bi̇rli̇k ve beraberli̇ğe en çok i̇hti̇yaç duyduğu bu günlerde kan bağışı i̇le hayat kurtarmanın bi̇r vatandaşlık görevi̇ olduğunu gösterdi̇.

  24 Temmuz 2018 günü gerçekleşti̇ri̇len kan bağış kampanyasının ardından açıklamada bulunan Türk Kızılayı Konya Kan Bağış Merkezi̇ müdürü Dr. Kaya Levent "kanın aci̇l deği̇l sürekli̇ bi̇r i̇hti̇yaç olduğunu, fabri̇kalarda üreti̇len bi̇r ürün olmayıp hastaneleri̇mi̇zde i̇hti̇yaç duyulan kanın sadece halkımızın duyarlılığı i̇le karşılandığını beli̇rtti̇. Bu noktada Ömer Ati̇ker Holdi̇ng'i̇n "1 kan 3 can" sloganıyla gerçekleşti̇rmi̇ş olduğu bu güzel çalışmadan dolayı kurtarılan hayatlar adına tüm personel ve yöneti̇mi̇ne teşekkür ederi̇m" dedi̇.

  Sayın Mehmet Ali̇ Ati̇ker "i̇lki̇ni̇ gerçekleşti̇rdi̇ği̇mi̇z bu organi̇zasyona gösterdi̇kleri̇ duyarlılıktan ve vermi̇ş oldukları destekten dolayı bütün katılımcılara ayrı ayrı teşekkür edi̇yorum. Kızilayımızın ülke geneli̇ndeki̇ çalışmalarına her zaman destek olacağiz ve beli̇rli̇ dönemlerde kan bağışını geleneksel hale geti̇receği̇z dedi̇."  Bu Haber Hakkındaki Düşüncelerinizi Paylaşın!

  Üye olmadan yorum yapabilir, bu haber hakkındaki düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.
  Yazılan yorumlar hiçbir şekilde ototasarruf.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

  Diğer Manşet Haberler
  Tüm Manşet Haberler


  Petrol Ofisi’nde 25 TL MaxiPuan!
  Petrol Ofisi'nde 125 TL ve üzeri 4. alışverişe 25 TL Maxipuan hediye!
  Devamını Oku »

  BP’de BonusFlaş’la Araçta Ödemeye 25 TL Bonus!
  Bonus üyesi ve BonusFlaş ile BP’de Araçta Ödeme sistemine dahil BP istasyonlarında akaryakıt alımlarında (otogaz ödemeleri hariçtir) Bonusflaş BP Araçta ödeme üzerinden yapılan toplamda 250 TL ve üzeri alışverişlere 25 TL Bonus.
  Devamını Oku »

  BP Club Card'tan Kazandıran Kış Fırsatı!
  BP Club Card'la yapacağınız 400 TL ve üzeri akaryakıt veya otogaz alımınıza 20 TL, alımınız 800 TL'ye ulaşınca ikinci 20 TL, toplamda 40 TL'lik puan hediye!
  Devamını Oku »

  2020 Toyota Corolla Sedan Resmi Olarak Tanıtıldı
  Japon otomotiv devi Toyota, 2020 yılında çıkacak olan 12. nesil Corolla Sedan'ı tanıttı. Daha modern bir görünüme sahip olan araç Türkiye'de üretilecek.
  Devamını Oku »

  Seat Tarraco 2019 Model Hakkında Yeni Bilgiler Geldi!
  Seat'ın yeni amiral gemisi Tarraco, 5 ve 7 koltuklu seçenekleri ile “segmentinin en sportif aracı” olmaya hazırlanıyor.
  Devamını Oku »

  Yakında Otomobiller Trafik Lambaları İle Etkileşime Girecek
  Yakın zamanda otomobiller, geliştirilen yeni teknolojiler sayesinde trafik lambaları ile etkileşime girerek sürücüden bağımsız hareket edecekler.
  Devamını Oku »

  Makaleler & Bilgiler
  Tümü »

  Yetkili Servis Listeleri

  LPG Montaj Fiyatları
  Ustaya Sor
  LPG Tasarruf Hesaplama Cetveli

  Ürünler
  Tümü »