• İlan Ver
 • Soru Sor
 • Yetkili Servisler


 • Lovato Easy Fast C-OBD II Sıralı Sistem LPG Kitleri

  Lovato Easy Fast C-OBD II Sıralı Sistem LPG Kitleri

  Tarih: 16-03-2021

  Lovato ailesinin premium üyesi Easy Fast C-OBD2 Sıralı LPG Sistemleri, 3 - 4 silindir atmosferik motorlu, her türlü araca uyum sağlamaktadır....

  Aracınızın seçkin ve modern ruhunu, üstün OBD teknolojisi ile birleştiren bu premium ürün, beklentilerinizin ötesini karşılamaya hazır.

  C-OBD II’nin benzersiz seçenekleri ve yeni nesil araçlar için geliştirilmiş yazılımı sayesinde, aracınızın LPG kullanımı sırasında da mükemmel bir sürüş keyfi yaşamanızı garanti ediyor.

  3 ve 4 silindir MPI Motor ve Turbo beslemeli motorlu araçlarda kullanılabilen bu sistem, aynı zamanda beygiri yüksek araçlarda da Ultra Hp regülatör seçeneği ile hiçbir güç ve performans kaybı yaşanmadan kullanma seçeneği sunar.

   

  Lovato C-OBD II Kit Özellikleri

   

   

  Lovato C-OBD II Sistem Ekipmanları

  Regülatör

  Beyin / Buharlaştırıcı adı ile de anılmaktadır. Tanktan gelen sıvı LPG'yi buharlaştırmak için gerekli ısıyı temin eder ve manifoltun içindeki basınca göre LPG'nin gaz halindeki basıncını ayarlar.

   

  C-OBD ECU / Beyin

  İtalyan yazılım firması AEB S.R.L tarafından üretilmiş olan LOVATO C-OBD ECU Beyni, bünyesinde bulundurduğu OBD bağlantısı sayesinde, oksijen sensöründen gelen verileri anlık düzeltme özelliğinden dolayı aracın kendi ayarını kendi yapabilmesi sağlanıyor ve yine bu sebepten dolayı arıza lamabası yakmıyor.

   

  K Enjektör ( 1.8 ohm )

  Lovato'nun kendi üretimi olan K enjektörler 1.8 ohm gücünde olup, Lovato'nun en hızlı püskürtme özelliği olan ürünüdür. Ecu beyin yönetiminde, her bir silindire kararlaştırılan miktarda LPG'nin gaz halinde pürkürtülmesini sağlar. 2 tane 2'li enjektör özelliği ile kolay montaj yapabilme imkanı sunmaktadır.

   

  OBD Map ve Filitre

  Enjektör kütüğünün yanında gaz basıncını ölçer ve bu bilgiyi kullanarak gaz yoğunluğunu ölçerek enjektörlerin açılma zamanını ayarlar. İçerisinde bulunan filitre sayesinde gazı süzerek, LPG'nin içerisinde olabilecek pisliklerden enjektörü korumuş olur.

   

  Yakıt Seçici Anahtar / Düğme

  Sürücüye aracın benzinden gaza veya gazdan benzine geçiş yapma imkanı sağlayan bu düğme, aynı zamanda seviye  göstergesi görevi görmektedir.  Tank içerisindeki gaz seviyesini gövdesindeki ışıklar ile göstermektedir.

   


  Bu Haber Hakkındaki Düşüncelerinizi Paylaşın!

  Üye olmadan yorum yapabilir, bu haber hakkındaki düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

  Yazılan yorumlar hiçbir şekilde ototasarruf.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

  Makaleler & Bilgiler
  Tümü »

  Yetkili Servis Listeleri

  LPG Montaj Fiyatları
  Ustaya Sor
  LPG Tasarruf Hesaplama Cetveli

  Önemli Bağlantılar