• İlan Ver
 • Soru Sor
 • Yetkili Servisler


 • Ecogas Universal Metal Filtre 12x12

  Ecogas Universal Metal Filtre 12x12

  Tarih: 26-07-2022

  Ecogas metal gaz filtresi 12x12mm giriş ve çıkış çaplarına sahip olup, regülatör ile enjektör rayı arasına yerleştirilir. Tüm LPG sistemini kirli yakıttan kaynaklanan katı ve yağlı partiküllerden korur. Universal tip olup, tüm otogaz sistemlerine uyum sağlar....

  Filtre bakım için kolay erişilebilir bir noktaya montaj yapılmalıdır. Bakımı yapılan aracın kilometresi alınmalı ve bakım kitapçığı mutlaka yetkili firma tarafından kaşelenmelidir.

  Filtrede kullanılan malzeme kalitesini belirlemek açısından önemli bir faktördür. Düşük bir kar elde etmek amacı ile kullanacağınız kalitesiz filtreler sisteminize yüksek maliyette zararlar açabilir. Ya da sistemin performansında düşüş yaşamanıza neden olabilir. Aracınız da orjinal Ecogas filtreler kullanmanız ve her 10.000 km.'de bir değiştirmeniz tavsiye edilir.

  Atiker, WentGas, Lovato, Milano, KME, StarLux, Omvl, Zavoli, Romano, Bigas, Tomana, Eureka4, Emmegas, Mimgas, Fema, AG, Elpigaz, EcoTech, Baykan, FBR, Platinca, EasyJet, LandiRenzo, Landi, Tomasetto Achille, T4 Blue, E-gas Sly, BRC, Aldesa, KitMTM, Bravo, Easygas, Ramses, Nlp,Ekogas, Ultragas, Okcan, Stefanelli, Gasitaly, Stargas, Vikars, MGS, Tartarini, Lpgtech, Europegas, Oscar/OscarN/Vıctor , Ac Stag, Emer, Destro, Cangas, Platinca, GFI sensörlerine uygundur.


  Bu Haber Hakkındaki Düşüncelerinizi Paylaşın!

  Üye olmadan yorum yapabilir, bu haber hakkındaki düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

  Yazılan yorumlar hiçbir şekilde ototasarruf.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

  Makaleler & Bilgiler
  Tümü »

  Yetkili Servis Listeleri

  LPG Montaj Fiyatları
  LPG Tasarruf Hesaplama Cetveli
  Ustaya Sor
  OBDII Arıza Kodları Listesi

  Önemli Bağlantılar