• İlan Ver
 • Soru Sor
 • Yetkili Servisler


 • Zavoli'nin İzmir tutkusu

  Zavoli'nin İzmir tutkusu

  Tarih: 18-12-2014

  İtalyanlar'ın dünyaca ünlü LPG Şirketi Zavoli 82'nci İzmir Enternasyonal Fuarı'nda 400 metrekarelik alanda gösteriye hazırlanıyor. ...

  Zavoli Sıralı Otogaz Sistemleri Satış Müdürü Fırat Edemen," Bu fuar İzmir'in prestijidir. Her bakımdan sahiplenmek görevimizdir" dedi. Türkiye'nin ilk fuar organizasyonu kimliğine sahip İzmir Enternasyonal Fuarı'nın bütün Ege'nin aynası olduğunu, fuarı sahiplenmek için en büyük alanı kiraladıklarını belirten Edemen, etkinliğe sadece ticari olarak bakmadıklarını söyledi. İzmir'in EXPO 2020'ye aday olduğunu, Kasım ayında ciddi bir sınavdan geçeceğini belirten Edemen, "Uluslararası fuarlar her kentlinin aynı zamanda sosyal, kültürel, tarihsel, bilimsel kimliğini, ticaret potansiyelini ortaya koyar. Biz İzmirliler olarak fuarımızı sahiplenmek ve ona değer katmak zorundayız. 400 metrekarelik alanda yer almamızın nedeni ticari değil, sahiplenmek uluslararası şirketlere mesaj vermektir. Bu yıl fuarın EXPO 2020'nin teması olan sağlık olarak belirlenmesi bizimde stratejilerimizle, üretim biçimimizle örtüşüyor. Çünkü gezegenimizin en çevreci yakıtı olan LPG sektörüne dikkat çekiyoruz" diye konuştu. AR-GE çalışmaları sonucu LPG'li araçlarda benzin döneminin tamamen kapandığını LDI sisteminde elde edilen performansın, teknolojik yeniliklerin fuar ziyaretçileriyle paylaşılacağını belirten Fırat Edemen, "Bu sistemle benzin tüketimi sıfırlanıyor. Yeni nesil LPG'de köklü radikal değişimler söz konusu. Enjektör sistemi başta olmak üzere birçok motor enstrümanla yakıt tasarrufu sağlanıyor. Şirket olarak güvenlik, performans ve tasarruf üçlüsünü hep en önde tutuyoruz" dedi. Bu arada Zavoli Şirketler Grubu'nun yerli üretimi ve Türkiye'nin ihracat markası Can Gas ilk kez İzmir Fuarı'nda yer alacak. İzmir Enternasyonal Fuarı, 29 Ağustos - 8 Eylül 2013 tarihinde düzenlenecek.

  Haber Tarihi: 21.08.2013


  Bu Haber Hakkındaki Düşüncelerinizi Paylaşın!

  Üye olmadan yorum yapabilir, bu haber hakkındaki düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.
  Yazılan yorumlar hiçbir şekilde ototasarruf.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

  Bu Markaya Ait Diğer Konular
  Bu Marka İle İlgili Tüm Haberler

  Zavoli Benzin Kesici
  Zavoli Benzin Kesici

  Zavoli benzin kesici, tanktan gelen ve regülatöre giden LPG/CNG akışını kontrol ederek araç gazda çalışırken benzinin kesilmesini sağlar.
  Devamını Oku »
  Zavoli Bora Map Sensörü
  Zavoli Bora Map Sensörü

  Hafif ve küçük yapıya sahip bu MAP Sensörü aracın gövdesine kolaylıkla sabitlenir.
  Devamını Oku »
  Zavoli INO3 MY09 Rail Enjektör
  Zavoli INO3 MY09 Rail Enjektör

  Zavoli INO3 MY09 Rail Enjektör, sıralı sistem enjeksiyonlu araçların LPG ve CNG dönüşümü için geliştirilmiştir.
  Devamını Oku »

  Makaleler & Bilgiler
  Tümü »

  Yetkili Servis Listeleri

  LPG Montaj Fiyatları
  Ustaya Sor
  LPG Tasarruf Hesaplama Cetveli

  Önemli Bağlantılar