• İlan Ver
 • Soru Sor
 • Yetkili Servisler


 • Stefanelli ECU

  Stefanelli ECU

  Tarih: 27-12-2014

  Stefanelli ECU (Elektronik Kontrol Ünitesi), enjektör püskürtme milisaniye değerlerinin birebir eşleşmesi bakımından emsalsizdir. Bu özelliği bakımından araçta birebir uyum sağlar. Aracın sorunsuz çalışmasını sağlar....

  EURO 5 düzenlemelere uyumlu ve önceki tüm sürümleri ile yarı-sıralı ve ardışık tüm araçlar Enjeksiyon tam grup için tasarlanan sistemin ECU'su SMT teknolojisi (Yüzey Montaj Teknolojisi) kullanılarak inşa edilmiş ve yüksek kalite standartlarını karşılar.

  Tüm bileşenler  67R-01 sertifikasyonuna sahiptir.

  ECU, benzin ECU'sunu birebir taklit eder.

  Stefanelli ECU Teknik Özellikleri


  Bu Habere Yapılan Yorumlar

  • AvatarKartal Bozkurt :
   Bulunduğu İl: Tokat                                      Tarih: 14-03-2019 23:06:03

   "Merhabalar, Bu konuda ben bu sayfaları araştırırken Ankara"dan Burhan usta ile tanıştım. Hani tam her şey bitti derken bir imdat çekici ararsınız ya işte o an Burhan usta imdadıma koştu.Hiç tanımadığınız birine ne kadar güvenebilirsiniz ki fakat o gerçekten çok iyi bir usta Stefanelli çok bulunan bir marka değil fakat kendisi Ecu mu istedi ben tamirini hallettiririm dedi. Gönderdim yaptı gönderdi sağolsun. Sorunum çözüldü. Tekleme Stop etme derdi filan kalmadı. Aşağıya Ad Soyad ve TLF bilgilerini paylaşıyorum. Burhan PİLAVLI 542 457 81 04 Kardelen mahallesi Yenimahalle / ANKARA"

  Daha Fazla Göster

  Bu Haber Hakkındaki Düşüncelerinizi Paylaşın!

  Üye olmadan yorum yapabilir, bu haber hakkındaki düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.
  Yazılan yorumlar hiçbir şekilde ototasarruf.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

  Bu Markaya Ait Diğer Konular
  Bu Marka İle İlgili Tüm Haberler

  Stefanelli Enjektör
  Stefanelli Enjektör

  Stefanelli Enjektör, dünyanın ilk diyaframlı enjektörü olması bakımından sessiz bir çalışma yapısına sahiptir. Ayrıca kolay montaj ve bakım yapılabilme imkanı sağlar.
  Devamını Oku »
  Stefanelli Yakıt Seviye Sensörü
  Stefanelli Yakıt Seviye Sensörü

  Stefanelli LPG Yakıt Seviye Sensörü, şamandıra üzerine takılarak ECU ile bağlantı sağlar ve tankın içerisindeki yakıt miktarını ölçer.
  Devamını Oku »
  Stefanelli Map Sensörü
  Stefanelli Map Sensörü

  Stefanelli Map Sensörü basınç değişimlerinin değerlerini bilgisayar ortamında gösteren ve basınç haritalandırması yapan bir cihazdır.
  Devamını Oku »

  Makaleler & Bilgiler
  Tümü »

  Yetkili Servis Listeleri

  LPG Montaj Fiyatları
  Ustaya Sor
  LPG Tasarruf Hesaplama Cetveli

  Önemli Bağlantılar