• İlan Ver
 • Soru Sor
 • Yetkili Servisler


 • Stargas Polaris ig1 Apache Elektro-Enjektör

  Stargas Polaris ig1 Apache Elektro-Enjektör

  Tarih: 22-12-2016

  Stargas Polaris ig1 Apache Elektro-Enjektör, LPG ECU'su tarafından doğrudan kontrol edilen elektromekanik bir cihazdır. Buharlaştırıcıdan gelen ve her bir silindire yönlendirilen gaz dozajından sorumludur. ...

  Normal benzin enjektörlerine kıyasla, memeleri üç milisaniyeden daha kısa bir sürede açıp kapayan elektromanyetik bir makara / shutter cihazından oluşur.

  Elektro-enjektörler normalde kapalıdır. LPG ECU'su, gazın memeden geçmesine izin vererek açmaya komuta eden elektrikli uyarılar gönderir.

  Elektro-enjektör ünitesinin dış gövdesi, motor bölmesinde tipik olan korozyona ve sıcaklıklara dirençli, diamanyetik malzemelerden yapılmıştır.

  Elektro enjektörün giriş bağlantısı, buharlaştırıcıdan gelen boruya bir konektör vasıtasıyla gerçekleştirilir. Emme supablarına en yakın yerden manifolda bağlanan boruya kalibre edilmiş nozuller vasıtasıyla çıkış bağlantısı yapılır. Nozuller, motorun yapısına özel olarak seçilir.

  Sıcaklığı ve ağırlığı azaltmak için parlak ve hafif bir alüminyum gövde (rail) ile bağlantı sağlanır. Rail'e (4, 3 veya 2 enjektör) gaz girişini sağlayan tek bir kanal bulunmaktadır. Tüm enjektörlere gaz bu kanaldan gönderilir.

  Enjektörlere elektrik, ana kablo sistemine takılı tek bir konektör tarafından sağlanır. Tamamen koruyucu olan konnektör IP54'e uygundur.


  Bu Haber Hakkındaki Düşüncelerinizi Paylaşın!

  Üye olmadan yorum yapabilir, bu haber hakkındaki düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.
  Yazılan yorumlar hiçbir şekilde ototasarruf.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

  Bu Markaya Ait Diğer Konular
  Bu Marka İle İlgili Tüm Haberler

  Stargas Benzin Kesici
  Stargas Benzin Kesici

  Güvenlik açısından en yüksek spesifikasyonlara göre üretilen Stargas benzin kesici, kompakt, dayanıklı ve emniyetlidir.
  Devamını Oku »
  Polaris Sıralı LPG Sistemi
  Polaris Sıralı LPG Sistemi

  Stargas'ın yüksek teknoloji ile tasarlanan ve üretilen Polaris LPG Sistemi, sıralı enjeksiyon sistemine sahip benzinli araçların gaz dönüşümünde kullanılır.
  Devamını Oku »
  Stargas LPG Solenoid Valf (Gaz Kesici)
  Stargas LPG Solenoid Valf (Gaz Kesici)

  Stargas LPG Solenoid Valf , araç benzinde çalışırken, tanktan gelen ve regülatöre giden gazın kesilmesini sağlar.
  Devamını Oku »

  Makaleler & Bilgiler
  Tümü »

  Yetkili Servis Listeleri

  LPG Montaj Fiyatları
  Ustaya Sor
  LPG Tasarruf Hesaplama Cetveli

  Önemli Bağlantılar