• 1 dak
  • 182
  • 0

Zavoli LPG/CNG Sistemleri

Zavoli, otogaz (LPG) ve sıkıştırılmış doğal gaz (CNG) dönüşüm sistemleri konusunda faaliyet gösteren tanınmış bir İtalyan şirketidir. Zavoli, bu sektörde yüksek kaliteli dönüşüm kitleri, bileşenler ve ilgili teknolojik çözümler üretme konusunda uzmandır.

Zavoli, 1986 yılında İtalya'nın Cesena kentinde kurulmuştur. Kuruluşundan bu yana şirket, sürekli olarak otogaz dönüşüm teknolojilerinde yenilikler ve gelişmeler sunmuştur. Yıllar içinde, Zavoli'nin ürünleri global otogaz dönüşüm pazarında yüksek talep görmüş ve şirket bu alanda önemli bir oyuncu haline gelmiştir.

Yıllık 200.000 adet üretim kapasitesine sahip, 5.000m² kapalı, toplam 10.000m² alana kurulmuş üç fabrika ile üretim yapmaktadır. Yüksek teknolojik altyapısı ve ar-ge çalışmalarıyla sektöre yön veren Zavoli; FSS (Fuel System Solutions) grubunun ana parçasıdır.

FSS, artan otogaz dönüşüm sistemi ve yedek parça ihtiyacını karşılamak üzere kurulmuş farklı birçok şirketi bünyesinden barındıran, Amerika merkezli uluslararası bir platformudur. Dünya’nın 30’dan fazla ülkesinde öncü konumuyla faaliyetlerine devam eden Zavoli; Türkiye distribütörlüğünü Zavoli Polaris üstlenmektedir.

Zavoli Polaris, % 100 tüketici memnuniyetini ilke edinerek; güvenilir, yenilikçi, teknolojik ve doğa dostu ürünler sunmayı sürdürmektedir. Türkiye genelinde 5 Bölge Bayiliği ve 350 noktaya varan satış ve servis ağı ile hizmet vermekte olan Zavoli Polaris; satış öncesi olduğu gibi satış sonrasında da % 100 tüketici memnuniyeti ilkesiyle faaliyetlerine devam etmektedir.

Türkiye genelinde %25 Pazar payına varan satış hacmine ulaşan Zavoli Polaris, gerçekleştirdiği örnek dönüşüm ve montaj Ar-ge çalışmalarıyla sektörünün öncü lider firmasıdır.

Zavoli LPG/CNG Sistemleri ile ilgili ürün incelemeleri ve haberler için tıklayınız >

Yorum Yap

Üye olmadan yorum yapabilir, bu konu hakkındaki düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Yazılan yorumlar hiçbir şekilde ototasarruf.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.