• İlan Ver
 • Soru Sor
 • Yetkili Servisler


 • Super Fuel Max Yakıt Tasarruf Cihazı

  Super Fuel Max Yakıt Tasarruf Cihazı

  Super Fuel Max Yakıt Tasarruf Cihazı; 1950'li yıllarda Amerikalı bir mühendisin keşfettiği bu sistem ilk olarak roketlerde kullanılmıştır....

  Daha sonra geliştirilmiş ve otomobil motorlarında kullanılmaya başlanılmıştır. Aracın performansını artırıcılığı,çevreye verilen zararı azaltıcı ve yakıt tasarrufu sağlayıcı özelliği ila dikkat çekmiş ve ün kazanmıştır. İlk patenti Ruskin'e ait fakat yeni bir buluş değildir.

  Bazı Amerikalı ünlü otomobil üreticileri tarafından kullanılan bu sistem, ün kazandıktan sonra Amerika başta olmak üzere Avrupa ülkeleri ve ileri Asya ülkeleri tarafından petrol ürünü yakıt kullanılan ve ısıtma sistemlerinde tasarruf için kullanmak amacı cazip hale gelmiştir.

  Bu sistemdeki temel amaç, hidrokarbonların (para hidrokarbon) manyetik etkiyle değişip ve değişim sonucu oluşan kararsız yapısından yararlanılarak daha yanıcı ve yüksek kalori veren yeni bir yakıt (ortho hihrokarbon) haline getirmektedir.

  Süper Fuel Max Kullanım Alanları

  SUPER FUEL MAX ÇALIŞMA PRENSİBİ

  Yakıt borusu üzerine monte edildiğinden dolayı, borudan geçen hidrokarbonlar çok yüksek manyetik alanı sayesinde parçalara ayırır, içine daha çok oksijen girmesini sağlar ve böylece güçlü bir performans ile yanma gerçekleştirmiş olup yakıtının neredeyse tamamının yanması sağlanır.

  Hidrokarbonların (para hidrokarbon) manyetik etkiyle değişip ve değişim sonucu oluşan kararsız yapısından yararlanılarak daha yanıcı ve yüksek kalori veren yeni bir yakıt (ortho hihrokarbon) haline getirir. Böylece yakıt için ödenen bedelin karşılığı o oranda alınmış olur…

  Aracın verimi artar, motor çalışma ısısı düşer, daha az ısınan yağ incelmez ve vasfını kaybetmez. Çevreye olan katkınızı anlayabilmek için isterseniz, Super FUEL MAX Fuel Saver'ı taktırmadan önce ölçtürdüğünüz egzoz gazlarını mutlaka not ediniz.

  Daha sonra da Super FUEL MAX Fuel Saver'ı taktırdıktan 1800 km sonra tekrar ölçtürünüz ve farkı görün.

  Super Fuel Max

  SUPER FUEL MAX KURULUM VE MONTAJI

  Yakıt borusu veya enjektöre yakıt taşıyan besleme borusu (motor çalışırken soğuk olan) üzerinde, yakıt pompası, enjektör veya karbüratörden önceki en uygun yere plastik kelepçeler yardımıyla dıştan monte edilir.

  Yakıttan tasarruf amaçlı kullanılan cihazlar genelde yakıt borusu üzerine montelenir. Yakıttaki hidrokarbonlar birbirlerine yakın moleküler gruplar oluşturur ve bunun içerisine yeterli oksijen giremediğinden dolayı tam anlamıyla yanmayı sağlayamaz ve egzozdan çiğ (yanmamış) olarak dışarıya atılır.

  Bu cihaz, yakıt borusuna montelendiğinden dolayı borudan geçen hidrokarbonlar çok yüksek manyetik alanı sayesinde parçalara ayırır, içine daha çok oksijen girmesini sağlar ve böylece güçlü bir performans ile yanma gerçekleştirmiş olup yakıtının neredeyse tamamının yanmasına olanak sağlamış olur.

   


  Önemli Not: Ototasarruf.com sitesinde yayınlanan ürün tanıtım yazıları üretici, ithalatçı veya satıcı firmaların görüşleri olup, bilgilendirmek amacı ile kullanılmaktadır.

  Bu Ürüne Yapılan Yorumlar

  • AvatarCenk :
   Bulunduğu İl: İstanbul                                      Tarih: 17-04-2018 01:12:51

   "1.6 multijet dizel aracıma taktım gözle görülür tasarruf sağladığını hissettim tavsiye ederim. İşe yaramıyor diyenlere inanmayın deneyin karar verin. Yakıt 5.60 olmuş dizel aracın performansını hissediyorsun kalkışlarda. Ortalama yakıt tüketimi düştü."

  • AvatarErsen Vural :
   Bulunduğu İl: Aydın                                      Tarih: 17-02-2017 00:19:25

   "Ürünü 3 senedir kullanıyorum. Uzun yolda tasarruf yapıyor. Aracım fabrika çıkışı 5.2 kmh yakması gerekiyor. 4.6 ya kadar düşüyor."

  Daha Fazla Göster

  Bu Ürün Hakkındaki Düşüncelerinizi Paylaşın!

  Üye olmadan yorum yapabilir, bu ürün hakkındaki düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.
  Yazılan yorumlar hiçbir şekilde ototasarruf.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

  Aynı Kategorideki Benzer Markalar

  Makaleler & Bilgiler
  Tümü »

  Yetkili Servis Listeleri

  LPG Montaj Fiyatları
  Ustaya Sor
  LPG Tasarruf Hesaplama Cetveli

  Yakıt Tasarruf Cihazları
  Tümü »

  Tartarini LPG SistemleriTartarini LPG Sistemleri

  Tartarini Auto Gas Equıpments ana ofisi; Castel Maggiore de 15.000 metrekarelik ve teknoloji bakımından çok mo...»

  Devamı »

  Zavoli LPG/CNG SistemleriZavoli LPG/CNG Sistemleri

  Zavoli, İtalya Cesena’da kurulmuş, Lpg ve Cng dönüşüm sistemleri üretim ve satışında dünya lideri firmadır. ...»

  Devamı »

  FBR LPG/CNG SistemleriFBR LPG/CNG Sistemleri

  FBR LPG/CNG Sistemleri; Sistem ekipmanları ve ithalatçı, imalatçı firma hakkında bilgiler yer almaktadır....»

  Devamı »

  Dymco LPG SistemleriDymco LPG Sistemleri

  DYMCO LPG Sistemleri Kore malıdır. 1989 Yılından beri LPG sektöründe bulunmakta ve sürekli AR-GE çalışmaları n...»

  Devamı »

  Önemli Bağlantılar