• 2 dak
 • 282
 • 1

Z5 Yakıt Tasarruf Cihazı

Z5 tüm dünyadaki milyonlarca sürücünün yaşamını kolaylaştırmak için geliştirilmiş teknolojik bir buluştur. Z5 geleneksel motor sistemlerinde kullanılan, gün geçtikçe fiyatları artan petrolü daha az tüketir ve daha verimli kullanılmasını sağlar. Genç bir mucidin buluşu olan Z5, kesinlikle bu yüzyılın en önemli icatlarından biridir ve kullanıcılarından da övgü alacağı kesindir.

Z5’in yaratıcısı, motorun hava girişine bir metal alaşım yerleştirildiğinde, metalden geçen havanın içindeki atomların parçalanıp hız kazanabileceğini keşfetmiştir. Bunun sonucunda da yanmanın daha verimli bir şekilde gerçekleştiği ve %40’a varan yakıt tasarrufu sağlanabileceğini görmüştür.

İçten yanmalı ve tribün motorların her ikisinde de kullanımı uygundur. Devrim niteliği taşıyan ve yaşamımızın bir çok alanında faydalanabileceğimiz bu keşfin kullanım alanları;

 • Dev elektrik santralleri
 • Yerel ve endüstriyel ısınma sistemleri
 • Endüstriyel makineler
 • En yaygın olarak da madensel akaryakıt kullanan otomobil, otobüs, kamyon ya da tüm gaz, dizel ve herhangi bir yakıtla çalışan araçlardır.

Z5’in en önemli üç özelliği:

 1. Z5 yakıt tüketimini azaltır, paranız cebinizde kalır.
 2. Z5 yakıtın iyi yanmasını sağlayarak hava kirliliğini azaltır.
 3. Z5 motorunuzun kurum bağlamasına engel olur ve verimli bir şekilde çalışmasını sağlar.

Z5, Avrupa, Asya ve Amerika’da bir çok ülkede taksi, otobüs, minibüs, kamyon gibi araçlarda denenmiştir. Araç sahipleri sürüş kalitelerinin ve araç performanslarının arttığını deneyimlemişlerdir.

Şimdi Z5 devrimine siz de katılın!

 • Akaryakıt harcamalarınızı azaltın. Akaryakıt fiyatlarının artışına rağmen!
 • Motorunuzun verimliliğini artırın, güçlü bir araç kullanmanın ve çevreyi daha az kirletmenin zevkine varın.
 • Motorunuzun ömrünü uzatın, aracınızın değerini artırın.
 • Z5 devrimine katılın, çevre koruma gönüllülerinden biri olun!

Z5-yakit-tasarruf-cihazi

Daha Güçlü ve Uzun Ömürlü Motor

Z5 motorunuzun verimini artırmanızı sağlar. Tek yapmanız gereken hava filtresine giden hava borusuna Z5’i yerleştirmeniz. Benzersiz tasarımı ile motorunuzun yakıtı daha verimli bir şekilde yakmasını sağlar ve motorunuza güç katar.

Arabanızın hızlanması için gaz pedalına daha az basmanız yeterli olacak, bu da motorunuzun daha uzun ömürlü olmasını sağlayacaktır.

Daha Fazla Sürüş Keyfi

Z5 motorunuzun performansını yükselterek, sürüş keyfinizi artırır. Z5 kullanıcılarının memnuniyetini duyunca, bu ürünü siz de denemek isteyeceksiniz.

Daha Temiz Bir Çevre

Z5, hava kalitesini korumak ve yakıt tüketimini azaltmanın en etkin ve hızlı yoludur. Z5 kullanan motorların egzos gazı salınımı düşer, atmosfere verilen zarar minimuma indirilir.

1 Yorum

Avatar
Selami Er
10-04-2017 | İstanbul

Bu cyber enerji hidrojen sistemleri hakkında sitenizde bilgi göremedim. Sektörün en eskisi olan bu sistem hakkında da incelemenizi bekliyoruz.

Yorum Yap

Üye olmadan yorum yapabilir, bu konu hakkındaki düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Yazılan yorumlar hiçbir şekilde ototasarruf.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.